Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Podgrzewanie foteli przednich nissan primera P11


audiomen697

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów i kieruję następujące zapytanie- dotyczące podgrzewania foteli przednich w Nissanie Primera P11: jak podłączyć (dorobić) podgrzewanie foteli, czy każdy fotel wyposażony fabrycznie jest w "urządzenie grzewcze- przewody", czy próbował ktoś z wcześniejszych forumowiczów "domontować" sobie podgrzewanie foteli i czy jest to wielki problem?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dokładałem u siebie podgrzewane fotele.

 

Na początek zorientuj się czy masz pociągniętą wiązkę. Pod fotelem, pod wykładziną powinieneś znaleźć kostkę - 3 przewodową, piny w linii.

 

Potrzebne są:

*maty - mogą być z P10/P11/P11.144/P12/N14/N15

*włączniki - mogą być z P10/P11/P11.144/N14

*kawałek wiązki do tunelu - najtrudniejsza do zdobycia część układanki, element od P11 lub niektórych P11.144

*dużo samozaparcia :]

 

Mi montaż zajął jakieś 2-2,5 godziny.

 

 

Ty masz P11 czy P11.144?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz, wersja jaką posiadam to jak w opisie, Primera P11.144 (lift) w mojej wersji występują "półkubełkowe" fotele, dzięki za info napewno skorzystam, tylko nie wiem jak jak wpiąć się wiązką pod instalacje :D Pod fotelem jest kostka, 2, lub 3 dinowa, ale nie rozkręcałem jeszcze fotela jednak wydaje mi się to że to od poduszki w fotelu. To zaczynam zabawę z kompletowaniem sprzętu :)


Czy coś takiego się nada? Czy lepiej szukać oryginalnej nowej ewnetualnie pytać w sklepach?

 

http://allegro.pl/mata-grzewcza-grzejna-pod-tapicerke-12-v-komplet-i4035102565.html

 

W zestawie:

  • 2x mata grzewcza
  • Okablowanie
  • Sterownik
  • gwarancja 12 miesięcy
  • dowód zakupu (paragon / faktura)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten przewód, który Ci tam wystaje i idzie do fotela to jest od poduchy, jednak pod wykładziną powinna być schowana jeszcze jedna lub 2 kostki (jedna po stronie pasażera, dwie po stronie kierowcy). Najłatwiej to wymacać w taki sposób, że przesuwasz fotel do samego przodu. W wykładzinie znajdziesz wycięcie, którym wychodzi tunel od nawiewu na nogi pasażerów z tyłu (jeśli był zainstalowany). Jak włożysz tam łapę to wymacasz wiązkę przewodów i być może kostkę od podgrzewanych foteli.

Ja bym na Twoim miejscu szukał oryginału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...