Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Łożysko kompresora alternatora / krotszy pasek / pominąć


robert1234

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam model a32 rok 1998. kompresor od klimy nie dzialal mi juz od kilku lat. poza tym cala instalacja jest lekko rozszczelniona wiec z niej nie korzystalem. od kilku dni lozysko sie zaciera. 

dzwonilem do sklepu z czesciami i maja paski do maxim z alternatorem i bez. 

 

moje pytanie brzmi:

czy da sie jakos pominac kolo kompresora przy zalozeniu ze zaloze krotszy pasek, czy w wersji bez klimatyzacji mocowania sa inne? (np. naciag jest na samym alternatorze a nie ma rolki napinajacej.

jesli by sie okazalo ze rolka napinajaca (w wersji bez kompresorem) jest w tym samym miejscu, a sam pasek po prostu omija kolo kompresora to moglbym kupic krotszy pasek i zalozyc pomijajac kolo kompresora i nie bawiac sie w wymiane lozyska w kompresorze, ktoryz i tak nie dziala.

 

nie wiecie jak to jest w tej wersji? moze ktos przerabial.


znalazlem (zalacznik). da sie.

tylko jeszcze jedno pytanie. jesli pomine kolo klimatyzacji to czy z elektronika nie bedize cos dzwinego (np. trzeba bedzie jeszcze jakies bezpieczniki wyciagac?)


znalazlem (zalacznik).

pytanie: czy jesli pomine komporesor klimatyzacji to czy nie bedzie cudow z elektronika (np. trzeba bedzie wyciagac jakis bezpiecznik?)

post-18117-0-94432200-1408084257_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...