Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tylnia oś


artur350z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

panowie mam pytanie. czy w waszych nissanach 350z z tyłu odległości kół do błotnika jest identyczna z lewej jak i z prawej strony ? czy jest jakaś różnica ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem niedawno taką rzuciło mi się w oczy wklęśnięte tylnie koło albo nawet i dwa wersja ta sama co moja na tych samych kołach nie wiem dlaczego ale miałem wrażenie że o co najmniej 3-4cm są schowane wg moich. Może dzwona zaliczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem niedawno taką rzuciło mi się w oczy wklęśnięte tylnie koło albo nawet i dwa wersja ta sama co moja na tych samych kołach nie wiem dlaczego ale miałem wrażenie że o co najmniej 3-4cm są schowane wg moich. Może dzwona zaliczył.

dawid zmierz i w swojej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cięta riposta nie związana z tematem - jak koło może być w X odległości w stosunku do błotnika z jednej strony, a drugie koło na tej samej osi w odległości Y -  przecież to można samemu wydedukować, że jeśli gołym okiem nie widać przypadkowo zamontowanego dystansu, bądź koła przypadkiem pomylonego tylnego z przednim (to by było widoczne, nie tylko na tylnej, ale też przedniej) które mają różne szerokości a tym samym ET, to auto miało przykrą sytuację na drodze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździ prosto? Jeśli tak to zmierz miernikiem czy faktycznie jakiś magik nie pchał łap. Jak będzie spoko pomiar to pewnie jakiś osiedlowy idiota chciał Ci "zwarzyć" auto a już widziałem takie akcje jak najebany rycerz w szeleszczącej zbroi o 3 pasach adidasa rwał nadkole bo u niego na wsi to takie przewraca na dach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździ prosto? Jeśli tak to zmierz miernikiem czy faktycznie jakiś magik nie pchał łap. Jak będzie spoko pomiar to pewnie jakiś osiedlowy idiota chciał Ci "zwarzyć" auto a już widziałem takie akcje jak najebany rycerz w szeleszczącej zbroi o 3 pasach adidasa rwał nadkole bo u niego na wsi to takie przewraca na dach...

jeździ jak po sznurku. nic nie ściąga ni się nie dzieje. od spodu sanki , dyfer , półosie, wahacze orginał. może faktycznie uderzona była i ktoś źle wyprofilował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...