Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Słebe ogrzewanie w P11 2.0 Td


krzysiek2201

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ponownie. Pogoda nam się psuję,mrozy zaczynają sie pokazywać i juz zauważyłem że moja primerka słabo grzeje,po osiągnięciu przez motor pełnej temperatury tzn wskażnik od temperatury w połowie ogrzewanie szału nie robi. Czy w każdej primerze jest tak słabe czy mam u mnie cos może pokombinować. Dodam że ostatnio zmieniałem płyn chłodniczy i może cos przy tym popsułem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

termostatu nie zmieniałem bo moim zdaniem wszystko jest z nim ok, nie zwróciłem w sumie uwagi jak było przed wymianą bo nie było jakoś potzreby dogrzewania sie, a apropo odpowietrzenia to jak to zrobic tak prawidłowo?

ja poprostu zalałem nowy płyn i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do odpowietrzenia to nad termostatem jest do tego celu śrubka, a co do termostatu to zmień bo mi też się kiedyś wydawało że jest ok i jeździłem z niedogrzanym autem a po wymianie było o niebo lepiej , także zmień a zobaczysz że będzie lepiej, w termostacie jest taka guma która się starzeje i sypie i płyn przepływa przez otworki przy zamkniętym termostacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli układ chłodzenia jest w porządku, to zostaje nagrzewnica. Może być zapowietrzona, albo zapchana jakim syfem i wtedy pozostaje tylko wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...