Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Migający check engine


dziarus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wtryskiwacze mam boscha to czujnik temperatury pewnie też? co do tych błędów to faktycznie może być jakaś przerwa bo raz jest dobrze raz źle. Dwa tygodnie temu czyścilem styk od czujnika temperatury ale może przerwa jest w innym miejscu.

Jeszcze raz wyczyścilem wtyczkę na wyjściu czujnika temperatury płynu ale dalej jest błąd. Zimny czujnik ma kolo 4 kilo om,ciepły ponad 300 om. Wiec czujnik chyba jest ok? W takim razie gdzie nie łączy, na wejściu na komputer? No i cały czas jest błąd czujnika temp paliwa. Mam pompę boscha. Ktoś wymieniał samemu ten czujnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienić pewnie dałbym radę ale w sumie nie wiadomo kiedy pompa była regulowana więc i tak muszę poszukać dobrego mechanika od pomp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Będę działał a zdjęcia zrobię choć dostęp tam kiepski. Ile ostatnio namęczyłem się żeby zrobić zdjęcie pompy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzięki :)

Przed wymianą czujników postanowiłem sprawdzić czy nie robią się przerwy na wejściu na komputer. I okazało się ,że trafiłem. Wszystkie styki wyczyścilem i juz tydzień wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

koledzy mam podobne objawy z silnikiem jak w temacie. próbowałem znaleźć w jaki sposób ustalić błędy ale niestety nie udało mi się tego zrobić. pomoże ktoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

U mnie check engine zachowuje się odrobine inaczej. Przy rozruchu czasem się zapali i świeci do momentu zgaszenia. Przy ponownym rozruchu czasem zaświeci znowu, a czasem nie. Temperatura silnika, zimny/ciepły start, paliwo... Bez różnicy. Czy z check-iem, czy bez...silnik odpala i chodzi tak samo. Ktoś miał taką sytuacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można zastąpić wtrysk sterujący zexela jakimś innym np z p11 są bardzo podobne. Nie mogę nigdzie go znaleźć. Mój ma porwane kable. Na allegro nie ma . Pisałem pod adres z postów wyżej ale ponoć zexel jest nie naprawialny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...