Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J10] Głośniki wysokotonowe - maskownica


qqtico

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanko do tych którzy mają oryginalnie zamontowane głośniki wysokotonowe czy w maskownicy głośników macie otwory ?. Pytam bo właśnie zamontowałem sobie takie głośniczki i jakie jest moje zdziwienie ponieważ owe maskownice nie mają otworów nad głośnikami wysokotonowymi . Co prawda jak założę maskownice to wysokie tony słychać ale są takie lekko przytłumione. Czyż by kolejna francuska oszczędność na otworkach? czy do wersji z głośnikami wysokotonowymi są inne maskownice z otworkami ?. Moja wersja to acenta - kabelki do głośników już były. 

 

Już znalazłem maskownice niestety nie posiadają otworów, trzeba je samodzielnie wykonać  :thumbsdown: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak świeciłem latarką to głośnik błyszczał, więc otwory u mnie są.

Tak nawiasem mówiąc, to jakiś miesiąc temu domontowałem sobie dodatkowe tweetery w maskownicach lusterek. Miałem je w zestawie z Helixami, które wcześniej zamontowałem w drzwiach. Teraz audio jest kompletne i gra bardzo ładnie, choć bałem się, że będzie za dużo wysokich tonów :D

post-59114-0-80654700-1419030833_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Odkopuję temat :) Kolega qqtico znalazł maskownice z otworkami? szukam szukam i nie ma, też zamontowałem wysoko tonowe ale jeżdżę bez maskownic, myślałem żeby wyciąć otwory i zamaskować to taką tkaniną głośnikową, jednak wolałbym mieć oryginalne maskownice z otworkami :)jakieś sugestie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazł ale wywiercił otworki i jest git. Są dwa rodzaje tych maskownic w poprzednim kaszlaku nie miałem głośników wysoko tonowych dokładałem oryginalne i wierciłem otwory, teraz mam drugiego polifta i ma oryginalnie głośniki wysoko tonowe sprawdzałem specjalnie i ma maskownice fabryczne z otworami. Jeśli chcesz znaleźć takie maskownice szukaj u ludzi którzy sprzedają głośniki wysoko tonowe z rozbiórki na pewno będą mieli takie maskownice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...