Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dywaniki gumowe do J11


colins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem rezaw plast dywaniki, przedni po roku użytkowania zrobiła się dziura i co teraz osobno nie można kupić...

REZAW jest ok tak jak PETEX 

inne typu "no name" proponuje pominąć

Edytowane przez marinero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem rezaw plast dywaniki, przedni po roku użytkowania zrobiła się dziura i co teraz osobno nie można kupić...

Każdy dywanik prędzej czy później się wytrze,u jednych szybciej u innych wolniej.Rezaw ma miękką gumę,która się dość szybko ściera.Rezawy mam już 1.5 roku i kierowcy jest cienki

Czy inne wytrzymają dłużej?Może,ale też wiele z tych innych dłuuugo pachnie inaczej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy dywanik prędzej czy później się wytrze,u jednych szybciej u innych wolniej.Rezaw ma miękką gumę,która się dość szybko ściera.Rezawy mam już 1.5 roku i kierowcy jest cienki

Czy inne wytrzymają dłużej?Może,ale też wiele z tych innych dłuuugo pachnie inaczej....

Popieram.

Dywanik od kierowcy ma ze 2-3 lat i cos mi sie wydaje ze po zimie wyzionie ducha... ;-) 

Wklad bagaznika rowniez-2 letni i w jedym miejscu juz wytarty doscyc...

Pozatym dywanik po stronie pasazera z przodu co krok to musze go poprawiac..niby dobrze wyprofilowany a chodzi jak chce...

Osobiscie 3 w skali 5/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 6 lat mam gumowe ori Nissana i dalej są w bardzo dobrym stanie. Jak ktoś chce na dłuższy czas, polecam te oryginalne.

To chyba zależy także od rodzaju obuwia - gdy ma ostrą podeszwę, to prędzej, czy później robi się dziura (u mnie po 4 latach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie zima najbardziej widoczna będzie jednak wewnątrz... juz chyba nadszedł ten czas.

1c1db69f6d4815078536c8bdf9bdf4bb.jpg

 

Oooo a u mnie te dywaniki leza w garazu. Musze je wystawic na sprzedaz :) dzieki, ze mi przypomniales :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Masz coś jeszcze na sprzedaż? ;) pozwól że zapytam, dlaczego nie korzystasz? Nie lubisz gum, nie podobają się czy jeszcze coś innego? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo a u mnie te dywaniki leza w garazu. Musze je wystawic na sprzedaz :) dzieki, ze mi przypomniales :)

He. U mnie też. Nie chcę martwić kolegi co właśnie zakupił - ale są beznadziejne. Słabo się układają - jakieś takie sztywne i te ranty jak bok miski. Leży cały komplet nowych

w garażu - w samochodzie własnie zamontowane te polskie i są super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te też takie sobie. Ja mam dywaniki z firmy CIK CAR - mogę powiedzieć, że lepszych jeszcze nie miałem w żadnym aucie, a trochę tego było.

Guma jest elastyczna, ale się nie przeciera. U mojej żony w Juke są oryginały i ma już dziury nie tylko pod pedałem gazu. 

 

Te do Qashqai'a masz tutaj:

http://dywaniki-gumowe.cikcar.pl/produkt.php?id=140704:105032&dzial=akcesoria_samochodowe&kategoria=dywaniki_gumowe&pkt=nissan&typ=qashqai_ii&on=tak

Edytowane przez mattk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecie są fabrycznie zamontowane kołeczki do tego typu dywaników, pewnie nie zwróciłeś uwagi, jest jednak utrudnienie jak chcesz wyjąć wycieraczkę dlatego ja mam nie zamocowane i nie latają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam stopery fabryczne. Ale one nie pasuja do tych wycieraczek. A wycieraczki kupilem chyba z rok temu, tylko nie moglem ich zamocowac, wiec odlozylem na polke. Teraz sobie o nich na nowo przypomnialem i probuje na nowa zamocowac. A stopery od wycieraczek mogly by byc uzyte gdyby wkrecic wkrety w podloge. Chyba :)

Edytowane przez gregson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co wkręcać ? Są dość dobrze dopasowane.A później za każdym razem przy myciu odkręcać by wyciągnąć???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie są dopasowane, bo musze małżonce co jakiś czas przypominać aby podciągnęła gumowy dywanik w samochodzie. Ja tez jak jeździłem to mi sie one cały czas do przodu przesuwały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam gumowe i nigdy żaden się nie przesunął, dostalem je przy zakupie auta miały mocowania ale nie używam ich bo są upierdliwe, szukaj takich coby nie były gładkie pod spodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie są dopasowane, bo musze małżonce co jakiś czas przypominać aby podciągnęła gumowy dywanik w samochodzie. Ja tez jak jeździłem to mi sie one cały czas do przodu przesuwały.

Podklej taśmę  z rzepem i nie będą się przesuwać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech przed jazdą zaaplikuje im Restonum  :doctor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...