Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[WP12]Dziwne zachowanie zamka klapy P12 kombi


ficus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów! Problem z klapą polega na tym ze mogę ją otworzyć od środka (przyciskiem na drzwiach kierowcy) ale nie mogę otworzyć z zewnątrz. Zamek działa. Możliwe że zepsuł się przycisk w klapie? można to jakoś sprawdzić? z góry dziękuję i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam forumowiczów! Problem z klapą polega na tym ze mogę ją otworzyć od środka (przyciskiem na drzwiach kierowcy) ale nie mogę otworzyć z zewnątrz. Zamek działa. Możliwe że zepsuł się przycisk w klapie? można to jakoś sprawdzić? z góry dziękuję i pozdrawiam!

Witam.Twój problem prawdopodobnie polega na tym ,że nie ma styku na mikrowyłączniku w klapie.Można wymienić cały moduł ale to koszt kilkuset zł,ale można też go rozebrać i dokupić w sklepie z częściami elektronicznymi sam mikrowyłącznik za około 2zł.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Twój problem na pewno polega na tym, że w elektrycznym zamku klapy bagażnika nie ma styku. Wyjmij, troche podskrob styki, polej preparatem do styków (ja u żywam Kontakt 60) i powinno chodzić - prznajmniej na jakiś czas, jak nie to zmień mikroprzełącznik tak jak Marian pisze. Umiejscowienie tego zamka i słabe uszczelnienie powoduje taką sytuację. W programie "Będzie Pan zadowolony" naprawiają taka usterkę w Renault Megane, co prawda to Renault, ale czy to nie ta sama myśl co w naszych P12tkach ? :whistle:

 

Link do odcinka: 

http://player.pl/programy-online/bedzie-pan-zadowolony-odcinki,2047/odcinek-3,S02E03,32495.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...