Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350z] Zakup plenum spacera do DE


dawxxx666

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z forumowiczów montował już spacer w swojej Zetce? Jak wrażenia po zamontowaniu, czy nawet bez strojenia jest wyczuwalna poprawa (ze strojeniem wstrzymuję się do czasu, jak już skończę wszystkie mody)? Po lekturze zagranicznych for rozumiem, że w modelach z silnikiem DE jakiś przyrost mocy da sam spacer, bez instalowania dodatkowo MREV 2.

 

No i teraz najważniejsze pytanie - czy ktoś ma sprawdzony sklep (najlepiej w Polsce), w którym można kupić spacer bez ściągania go z ebaya? Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tylu latach chyba niemal każdy "świadomy" użytkownik zetki ma plenum, podstawowa sprawa do odmulenia auta ( jedna z kilku) zakup u Kuby bezpośrednio albo za około 800zł jest juz na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie z tego powodu zamierzam się w taki spacer zaopatrzeć ;) Dzięki, odzywam się do Coobcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od grubości spacera – te amerykańskie 5/16 cala się mieszczą idealnie. W grubszych w zestawach dorzucają dłuższe śrubki i podkłady dystansujące pod rozpórkę, żeby i ją odrobinę podnieść. Kuba chyba ma ten drugi rodzaj, czekam na wiadomość od niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tylu latach chyba niemal każdy "świadomy" użytkownik zetki ma plenum, podstawowa sprawa do odmulenia auta ( jedna z kilku) zakup u Kuby bezpośrednio albo za około 800zł jest juz na allegro.
Coobciowy u mnie działa jak ta lala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla potomnych odnośnie Coobciowego spacera - Kuba dorzuca podkładki, rozpórkę trzeba podnieść o 6mm. Z wysyłką wychodzi 620 zł za wszystko, ja właśnie zamówiłem, skoro wszyscy polecają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...