Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] Łączniki stabilizatora firmy JGR


Gość Wacław

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wacław

Najprawdopodobniej mam do wymiany łączniki stabilizatora w P12 2.2 dti . Gość na allegro z Bielska Białej ma do sprzedania po 300 zł za każdy firmy JGR. Czy ktoś może jeździ na takich i czy warto kupić ( może nie będą się wybijać i stukać) bo cena atrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bullitt

nie jestem obeznany w cenach części do p12 ale 300 za sztuke to moim zdaniem kosmiczne pieniądze. Zajrzyj tu może zaoszczędzi Ci to pare złotych:

http://www.moto.allegro.pl/item196032526_l...rimera_p12.html

chociaż to i tak wydaje mi się drogo bo do starszych nissanów to na allegro po 20 zł można znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sunny001

Ja kupilem taki lacznik kiedys od takiego goscia z Bielska-Bialej tylko nie za 300 zl jak piszesz tylko za 30 zl , sprawuje sie OK , sprawdz tylko jakie masz sruby bo sa dwa modele jeden lacznik jest z gwintami 12 i 10 a inny lacznik jest z gwintami 10 i 10,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wacław

Przepraszam za pomyłkę oczywiście nie 300 zł za sztukę ale 30, sorry moja pomyłka. Najprawdopodobniej są to te same od tego gościa z Bielska. Nie wiem tylko co za różnica jest z tymi śrubami,czy jak kupię z innymi to nie będą pasować ?. Jakbyś mógł mi to pojaśnić. Najprawdopodobniej mam już nie oryginalne łączniki i nie wiem czy te założone są dobre czy nie. Jak to sprawdzić jakie kupić. Proszę o pomoc i z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sunny001

Po prostu nalezy sie schylic pod samochod i łaczniki widac od razu nalezy popatrzec albo na oko jesli sa takie same sruby na laczniku to znaczy ze sa to z gwintami 10 i 10 jesli widzisz ze jeden gwint jest wiekszy to bedzie to lacznik ze srubami 10 i 12 lub mozna tez wziac suwmiarke i zmierzyc gwinty ale odrazu mowie ze widac to gołym okiem ze albo sa takie same albo jeden z nich jest wiekszy.

Proponuje tez zastosowac takie laczniki jakie powinny byc w twoim samochodzie aby pasowaly do twojego stabilizatora bo po co go niszczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej mam do wymiany łączniki stabilizatora w P12 2.2 dti . Gość na allegro z Bielska Białej ma do sprzedania po 300 zł za każdy firmy JGR. Czy ktoś może jeździ na takich i czy warto kupić ( może nie będą się wybijać i stukać) bo cena atrakcyjna.

 

Ja kupiłem firmy 555 koszt ok. 45-50 PLN, co do JGR to nie słyszałem o tej firmie.

Jeśli nie chcesz wymieniac szybko znowu łączników, kup sprawdzone.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wacław

Tak jak już pisałem moje łączniki były już raz wymieniane i nie jestem w stanie sprawdzić czy są wymienione na dobre czy nie . Starych oryginalnych już nie mam więc nie mogę porównać . Zaglądając pod auto widać że śruby są takie same ale nie wiem czy to dobrze czy źle. Czy jest inny sposób na stwierdzenie z jakimi śrubami powinny być te łączniki.

Jeszcze jedno gdzie można kupić w takiej cenie łączniki firmy 555. Najlepiej by było gdyby ktoś sprzedawał na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno gdzie można kupić w takiej cenie łączniki firmy 555. Najlepiej by było gdyby ktoś sprzedawał na allegro.

 

Ja kupowałem u tego gościa na allegro:

http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=4605811

Nie wiem, czy ma wystawione teraz ale napisz do niego z zapytaniem o łaczniki

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...

U mnie były 10/10 a kupiłem 10/12 mechanik przewiercił i teraz mam 10/12. Nie wiem po co tyle zrobili zamieszania z tym. Warto też wymienić gumy stabilizatora. Za wszystko zapłaciłem 100 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...