Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Piotr1

Ceny aut w salonie pod koniec roku

Rekomendowane odpowiedzi

Piotr1

Witam. Przymierzam się do kupna QQ. Mam pytanie do osób kupujących z salonu czy udało sie im wynegocjować jakieś większe rabaty niż te które są aktualnie w promocji. Teraz 4000 rabat i homologacja N1 gratis. W salonach sprzedawcy nie sa zbyt zachęcający do zakupu i jezeli to miałoby być kryterium to zapomniałbym o marce nissan.Jeszcze pytanie czy po nowym roku można się spodziewać jakiś dalszych obniżek patrząc na inne lata.

Mam jeszcze jedno pytanie, w salonach został kolor zrebrny i GAB - taki fioletowo bordowy. Czy to popularny kolor? Czy został dlatego ze nieciekawy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gość sirgornik

kolor GAB inaczej Nightshade bardzo ladnie sie prezentuje :) W cieniu wygląda jak czarny a w słońcu ma ciemnofioletowy połysk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość martin

Mam QQ w wersji I-WAY w kolorze Nightshade. I powiem tak, to najładniejszy moim zdaniem kolor !! :whistle: A co do cen to są na podobnym poziomie od około roku. NISSAN uruchomił drugą linię produkcyjną dla QQ, a to raczej świadczy o jego bardzo dobrej sprzedaży, więc na duże zniżki bym nie liczył :blink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Piotr1

No i moim zdaniem ten kolor jest bardzo ciekawy. Trochę jest egzemplarzy po salonach od ręki. Mam pytanie jeszcze o alarm zakładany w serwisie , czy jest dobry? Do AC muszę mieć drugie zabezpieczenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość SNOOKPOMAND

Witam

Osobiście mam kolor GAB

ZATELY

-ładnie się prezentuje

WADA

-szybko się brudzi , ale to jest z każdym ciemnym kolorem

:)

Co do cen to ja dostałem 12% od ręki jak brałem w leasing .

Co do alarmu ja brałem w nissanie kosztował mnie 1200zł .

Alarm tak naprawde to podstawa wersja.

-Otwieranie za pomocą kluczyka.

Alarm uruchamia się tylko po otwarciu drzwi bez rozbrojenia lub na hałas w wewnątrz auta.

Polecał bym wynegocjowanie opcji w allarmie typu: ( ja tego nie zrobiłem i żałuje )

-czujnik przechyłu ( przydatne w przypadku odkręcenia kół, sciąganai auta na lawete)

-pakiet komfort ( automatyczne domykanie szyb po aktywacji alarmu )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi