Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bartus_02

Primera p10 "turbo"

Rekomendowane odpowiedzi

bartus_02

Witam. Ostatnimi czasy zacząłem się interesować tuningem swojej primerki. W internecie znalazłem dużo wersji z turbo w silnikach benzynowych. Czy mógł by mi ktoś przybliżyć ten temat jak to wyglada w primerze p10? Chodzi mi o to w jakich silnikach można zamotnować, jaki mniej więcej koszt, i jaka to turbina. Im więcej informacji tym lepiej.

Dziękuje z góry za odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nice-wawa

Witam. Ostatnimi czasy zacząłem się interesować tuningem swojej primerki. W internecie znalazłem dużo wersji z turbo w silnikach benzynowych. Czy mógł by mi ktoś przybliżyć ten temat jak to wyglada w primerze p10? Chodzi mi o to w jakich silnikach można zamotnować, jaki mniej więcej koszt, i jaka to turbina. Im więcej informacji tym lepiej.

Dziękuje z góry za odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Żeby to miało ręce i nogi to trzeba liczyć około 10000 zł ale jak potrafisz coś sam zrobić przy samochodzie może być taniej ale wątpię po tego typu poście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
krzysiek1958

Kolega Czajnik mial do sprzedania silnik z turbo . taniej wyjdzie niz zakladac samo turbo. powaznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi