Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Panel sterowania klimatyzacji P11


tomaszek_primeraP11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Posiadam Nissana Primere P11 z silnikiem 1.8 114km rocznik 2000 mam problem z panelem klimatyzacji odmówił współpracy. Na początku gasł tylko czasem teraz zgasł i nie działa już nic klimatyzacja wentylator ogrzewanie (a jak na złość na dworze mróz). Początkowo mrygał i było słychać tak jakby robiło się zwarcie lub jakaś wtyczka nie łączyła ale włączał się teraz już brak jakiejkolwiek reakcji. Rozkręciłem cały środek sprawdziłem wszystkie wtyczki (3 szt. wchodzą do panela). Sprawdziłem bezpieczniki i wszystkie są OK nadmienie że mam również słynny problem w nissanie z wskaźnikiem paliwa.

Czy miał ktoś podobny problem 

Proszę o jakieś wskazówki 

z góry bardzo dziękuję 


po temacie winna była wiązka elektryczna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam 

Posiadam Nissana Primere P11 z silnikiem 1.8 114km rocznik 2000 mam problem z panelem klimatyzacji odmówił współpracy. Na początku gasł tylko czasem teraz zgasł i nie działa już nic klimatyzacja wentylator ogrzewanie (a jak na złość na dworze mróz). Początkowo mrygał i było słychać tak jakby robiło się zwarcie lub jakaś wtyczka nie łączyła ale włączał się teraz już brak jakiejkolwiek reakcji. Rozkręciłem cały środek sprawdziłem wszystkie wtyczki (3 szt. wchodzą do panela). Sprawdziłem bezpieczniki i wszystkie są OK nadmienie że mam również słynny problem w nissanie z wskaźnikiem paliwa.

Czy miał ktoś podobny problem 

Proszę o jakieś wskazówki 

z góry bardzo dziękuję 

po temacie winna była wiązka elektryczna 

Witam.

Właśnie mam taki sam problem przy tym samym aucie. Czy wiadomo dokładnie, która to wiązka? Pomogło by mi to w znalezieniu problemu. 

Moje objawy są następujące: Gdy mam klimatyzację włączoną na auto, to dmuchawa nie możne się zdecydować na którym biegu ma pracować i przekaźnik cały czas "ptyka". Gdy mam włączony nawiew manualny i A/C, to nie wie znów jaką temperaturą ma dmuchać i raz leci zimne a raz gorące powietrze. Zazwyczaj jak hamuję, to zimne a w innych przypadkach, to na przemian raz zimne a raz gorące. Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...