Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

I kierownica już obszyta


Gość mirekg9

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiadałem się i szukałem tapicera do obszycia kierownicy, lecz to wszystko było w dziele QQ lub Note.

Na mojej kierownicy (w Tino) opierały się różne łapki przez 13 lat i przebiegu 270 tyś.

Postanowiłem obszyć, lecz ceny 400-500 zł były dla mnie trochę za wysokie. Myślałem już o zakupie jakiejś dobrej używki za około 100 - 150 zł, ale teraz w niedzielę podczas biesiady rodzinnej dostałem namiar na konkretnego gościa.

Było to w niedzielę, w poniedziałek (wczoraj) zadzwoniłem a dzisiaj już piękna kierownica jak nówka.

Okazało się że facet ogłasza się na Alleeee, a cena obszycia to 150 zł.

Przyjeżdża na miejsce ze swoją już obszytą kierownicą i wymiana trwa 45 min, a moją-twoją-wasze zabierze. U siebie na stanie  (jak powiedział) ma 900 różnych kierownic.

Obszywa tylko i wyłącznie na wzór fabryczny. Jeśli ktoś chce jakieś inne kolory, lub łączone kolory, kolorowe nici, to wtedy musi dostarczyć swoją kierownicę i oczekiwać.

Jeśli kogoś interesuje ten temat, to chętnie się podzielę i podam namiary.

Tutaj dwie fotki a resztę w linku.  post-36338-0-79068500-1460486106_thumb.jpg     post-36338-0-31104200-1460486108_thumb.jpg

https://plus.google.com/u/0/photos/112115303120821761314/albums/6272725041920050129

 

Dodam, iż miało mnie to kosztować 150 zł, lecz zapłaciłem 120 zł, gdyż zapaliła się kontrolka AirBag i montażysta nie posiadał przy sobie żadnego kompa aby skasować błąd. Ponieważ nie wiedział co począć, to oddał 30 zł abym podjechał gdzieś na usunięcie błędu.

Za pomocą kombinacji z kluczykiem-stacyjka, błąd skasowałem sam zaraz po jego odjeździe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I za tę cenę to nie warto się samemu bawić jakimiś paskami do obszywania.

I nie kosztowało 400 zł tak jak inni pisali a i ja też się o tym przekonałem jak dzwoniłem w pewne miejsce u siebie w Łodzi.

Co najważniejsze - to facet ma porozumienie i współpracuje z kilkoma różnymi ASO w Łodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że mogę, i zapraszam do czytania ze zrozumieniem, oraz do dokładnego zapoznawania się z profilami innych użytkownikow forum, a zarazem dokładnego wypełniania-uzupełniania, swojego forum....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...