Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wóz wreszcie gotowy.


fred77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jakie stare, przecież to nówka z salonu, Tyrran 2016 salon Polska, pierwszy właściciel  :dribble:

Szacun bezwględny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a plusy za robotę to gdzie????

Fred77 kawał dobrej roboty :spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, sam wiem ile wysiłku kosztuje doprowadzenie do odpowiedniego stanu, właśnie tego doświadczam a jeszcze długa droga przede mną.

 

Szacun za wytrwałość

 

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun Fred  :punk:

Co młodsi starzem koledzy pewnie nie ... ale my pamiętamy zdjęcie kompletnego zestawu  :thumbsup:

Tak jak Endrju pisał ... z góry zaklepuję Ci miejsce w konkursowej ankiecie

Zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super bryka...!!! Ostatnie zdjęcie już wstawiaj jako propozycja do kalendarza, Brawo Ty ..!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Fred, autko nieuchronnie idzie do pełnoletności. a jakie wypucowane, swieci sie jak psu... obroza ; )

tak nalezy dbac o youngtimery, plusik

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry uprzedzam, że ten samochód tylko z zewnątrz jest odnowiony. Nie jest malowany dach i tylne drzwi bagażnika.

Spód nie był ruszany.

Rama jest zdrowa ale wymaga jeszcze konserwacji, nie wiem czy będę miał czas żeby to zrobić.

Są od spodu miejsca w nadwoziu, które wymagałyby wycięcia i wspawania wstawek, a po prostu doraźnie to zabezpieczyłem i tyle.

Niektóre elementy wyposażenia wnętrza też wymagałyby lepszego wyczyszczenia lub wymiany.

 

Także jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny to owszem wóz jest odnowiony ale jeżeli chodzi o więcej detali to niestety ale mają ona 16 lat i tak wyglądają.

Gdybym miał to zrobić kompleksowo to wóz wymagałby całkowitego demontażu. Pieniądze by się znalazły ale czasu nie mam.

Za trzy do góra pięciu lat rdza znów zacznie sobie gdzieś tam wychodzić. Samochód planuję eksploatować jeszcze przez siedem do dziesięciu lat. Myślę, że wytrzyma.

A potem albo porządny remont wszystkiego albo utylizacja.

Edytowane przez fred77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fred postaraj się połatać podłogę bo bardzo szybko ją rdza zje. Wiem z autopsji że podłoga znika w mgnieniu oka, będzie szkoda Twojej pracy już włożonej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fred postaraj się połatać podłogę bo bardzo szybko ją rdza zje. Wiem z autopsji że podłoga znika w mgnieniu oka, będzie szkoda Twojej pracy już włożonej.

Podłoga jest połatana, a niektóre miejsca są oczyszczone i zabezpieczone.

Aby to zrobić porządnie to musiałbym zdjąć nadwozie z ramy. Wówczas można się bawić.

Zardzewieje to zardzewieje. Trudno. To jest nieuniknione.

Gdybym miał więcej czasu i mieszkał tam gdzie przeważnie grzebię przy samochodzie to bym się bawił. To i tak cud, że udało mi się wreszcie skończyć te naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też środek wyjąć, żeby podłogę zrobić. Nie trzeba budy ściągać ;)

Można wszystko, tylko, że od dołu jest kiepskie dojście i nie da się tego wygodnie, a tym samym porządnie zrobić i zabezpieczyć. No i jeszcze raz pragnę podkreślić, że mi chodzi głównie o czas, którego nie mam, który muszę dzielić z pracą swoją, żony i opieką nad dzieckiem i który muszę zmarnować na dojeżdżanie do miejsca gdzie mogę przy samochodzie pogrzebać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No do chyba że tak :D. Powiem tylko, że one gniją w newralgicznych punktach do których zazwyczaj jest bardzo dobry dostęp od dołu. Kawał świetnej roboty odwaliłeś tak po za tym i oby tak dalej. Pozdrawiam, Badger.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...