Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Tylne lampy


Gość Dariusz Nikiel

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dariusz Nikiel

Mam pytanie do tych, którzy demontowali tylne lamy. Chciałbym je odkręcić i wyczyścić w środku. W mojej biedronie zamiast gumowej uszczelki są one przyklejone czymś co przypomina kit. Żeby je zdemontować trzeba to cholerstwo odkleić. Wszystko jest proste, ale nie wiem czego można użyć po tym zabiegu aby je spowrotem przykleić (uszczelnić). Może ktoś podpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych, którzy demontowali tylne lamy. Chciałbym je odkręcić i wyczyścić w środku. W mojej biedronie zamiast gumowej uszczelki są one przyklejone czymś co przypomina kit. Żeby je zdemontować trzeba to cholerstwo odkleić. Wszystko jest proste, ale nie wiem czego można użyć po tym zabiegu aby je spowrotem przykleić (uszczelnić). Może ktoś podpowie.

 

Ja w obu micrach mialem wklejane wlasnie na taka plasteline :roll:

wystarczy zebrac ten kit z lamp i nadwozia i uzyc jeszcze raz, ewentualnie podgrzac suszarka dla zwiekszenia elastycznosci. Mozna tez uzyc silikonu, ale on moze skleic na amen.

 

Tez mnie troszke dziwi po co chesz je czyscic od srodka, jak wlejesz wody to masz duza szanse na powstanie zaciekow wewnatrz. Takie sa usyfione w srodku?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...