Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jaka długość bagnetu sunny b12 1.7d


Gość bloksi1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taką proźbe czy mógłby ktoś zmieżyc bagnet do silnika 1.7 D sunny 90r bo kupiłem z złamanym bagnetem i niemam pojecia jaki jest stan oleju, interesowała by mnie długość i na jakiej długości jest min max za pomoc z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głowy niedam ze to 90 r bo jest zarejestrowany na składak a tak pozatym to samochód mojego teścia wiec jak bede miał dostep to sprawdze jaki rok ponoć był przywieziony i złozony jak to kiedyś sie robiło gościu twierdził ze to 90 r :D, teraz sie borykam z alternatorem wysiadł :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego samego - rownież 90' 1,7 D kombi i nie ma się tu co zastanawiać Bombel : )

 

limak.s, to dokładnie taki sam bagnej jak mam ja, wiec fotki jak najabardziej trafne : )

 

 

 

---

Uzueplnienie do tematu jakie uzgodnilem z Bomblem:

 

 

VIN: JN10WSB12U0303345

 

Model code: WSLB12FQY

Internal color: K - GRAY

External color: 463 - GRAY METALLIC

Production year/mon: 9008

Model start year: 8606

Model finish year: 9008

Model: Nissan SUNNY B12

 

Description:

ENGINE - CD17 TYPE ENGINE

WHL DRV - 2 WHEEL DRIVE

TRANS - 5-SPEED MANUAL TRANS

AREA - EXCEPT EC

GRADE - LX TYPE

BODY - WAGON

No Model number description..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro kolega już zrobił fotki - to ja nie będę zaśmiecał topica :D - bagnet jest taki sam. Tylko u mnie korek się zaczyna jakieś 0,5 cm wcześniej i jest przy 43 cm :roll: .

 

8acda6f2a84752dam.jpg

 

choć może tylko mi się wydaje :roll:

 

a tutaj masz dokładniej zwymiarowany czubek

 

3c7d0e4d3e48fa49m.jpg

 

to tyle - powodzenia w tworzeniu nówki sztuki - wrazie czego opisz co i jak zrobileś - czego użyłeś - dla potomnych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...