Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

glosniki !!!


Gość klasyka1986
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość klasyka1986

witam.moje uszanowanie.sprawa jest taka ze posiadam micre 99 oraz honde civic IV generacji rocznik 1991(tak zwane zelazko) .z tego co wiem to w hondzie sa glosniki 13

moje pytanie - czy standardowo w roczniku 99 micry rowniez sa 13 i jest mozliwosc przelozenia ?

oraz jakiej mocy standard montowany jest w micrach ? (ile wat)-chodzi mi o przod bo tylko przod mam zamontowany.

pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pablo_Snk

chodzi Ci o orginalne głośniki do micry te w drzwiach? Jak tak to Ci to dziadostwo za pare groszy moge dać :) nawet jak leci coś cicho to skrzeczą. A co do tego jakiej są średnicy to ja mam 16 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość cichociemny30

przecież wystarczy sobie spokojnie dobrac głośniki pod radio, które posiadasz :) zastanów sie, czy wolisz wzmacniacz, czy wystarczy wzmocnienie z odbiornika i pamiętaj o RMS, a nie fikcyjnych 10000000 vatach z opakowań made in coś tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Nie bijcie :029:

.... ale znalezione w wyszukiwarce posty juz nie istnieją albo nie mogę znaleźć odpowiedzi

 

Pytanie - Micra 1999 po lifcie jaka jest średnica fabrycznych głośników przód. i Jak sie zabrać za demontaż boczków.

 

Dzięki za wyrozumiałość :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moc nie jest wykladnikiem glosnosci i nie ma ona znaczenia przy zasilaniu glosnikow ze wzmaczniacza zintegrowanego z odtwarzaczem. Moc to tak naprawde parametr okreslajacy wytrzymalosci pradowa [mocowa P (W) = I (A) x U (V)] glosnika, czyli jakas jest bezpieczna dla niego dawka mocy. Jesli chcesz zeby glosniki zagraly jak najglosniej to szukaj takich, ktore beda mialy jak najwyzsza skutecznosc podawana w decybelach (dB). Jesli beda to glosniki za 50zl to nie oczekuj danych zgodnych z rzeczywistoscia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie sruby sa wkrecone w raczke za ktora zamykasz drzwi i na ktorych lokiec laduje, pozniej jest zapinka (drucik) na korbkach, trzeba podwarzyc delikatnie srubokretem (trzeba uwazac zeby nie odstrzellila - nie trudno je zgubic), a pozniej do okola drzwi sa plastikowe zapinki, czyli "odrywamy" tapicerke, po bokach i na dole, pozniej tapicerke pchamy w gore/strone okna. i wszystko :one: . zdejmowanie zajmuje (w zaleznosci jak sruby latwo sie kreca i jak szybko uda sie zdjac zapinke z korbki szyby) czyli 2-5min na strone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K11 ma w przednich drzwiach głośniki 17, u mnie są blaupunkty 40W

 

raczej 16,5 ;) przynajmniej ja mam takie i wszedzie gdzie czytalem tez takie byly ? :zdziw:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie napisałem 17cm tylko typ 17, sprzedajemy u mnie w sklepie głośniki i są trzy rozmiary 10, 13 i 17 , też przymierzam się do wymiany i wstawiałem już 17 pioneer-pasują idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam również pytanie odnoście głośników.

Jaka jest głębokość montażowa głośników w mikrze po lifcie (99r)??

Obecnie mam założone jakieś tam soniaki i mimo wygłuszenia drzwi jakość dzwięku mnie nie zadowala. Myślę więc o zakupie http://www.essa.com.pl/oferta/index.php?id...179&pid=945

Martwi mnie tylko ich głębokość montażowa, bo to prawie 65mm.

Może ktoś stosował stosował dystanse??? Do mikry raczej nie dostane ale do almery n15 bez problemu.

 

Ważne:

Nie chce demontować fabrycznych kratek w drzwiach tak wiec wycinanie dziur nie wchodzi w grę.

 

I jeszcze jedno - jakiej firmy były oryginalne głośniki montowane w tylnej półce? Jaką miały moc i "jak" grały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...