Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] HALOGENY montaz n15 ga14de wersja S


oskazip

Rekomendowane odpowiedzi

witam kolegów wiem ze było cos o halogenach juz na forum wszystko przeczytałem i nadal nie wiem jak i co a mianowicie

mam wyprowadzone przewody do halogenów juz fabrycznie ale nie mam halogenów

Przekaznik do halogenów gdzie sie znajduje

gdzie znajduje sie kostka zakończenia instalacji ta wew.samochodu do której podłaczony jest właącznik u mnie go niema

 

koledzy prosze o odpowiedz bowiem nie jestem zainteresowany montarzem halogenów takich z allegro uniwersalnych mam do kupienia ORYGINALNE HALOGENY 70 zl za sztukę wiec chce je zamontować tylko nie wiem do końca jak (chodzi o elektryczna fabryczną instalację)

 

JEŚLI fabryka wyprowadziła instalację (kostki) to musi sie dac to jakoś podłączyć bez wiekrzej ingerencji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Gość sargoszyygy

no i jak udało się podłączyć te halogeny? Powiedz kolego gdzie ja mogę je dostać bo szukam już wszędzie i d*pa... :/ A i jeszcze klapkę uchwytu holowania z przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie naszukalem tego wszystkiego i nic nie znalazlem, ale nei mam dostepu do schematow.

kupilem 4m kabla i zrobilem sobie sam instalacje. z przekaznikiem.

przekaznik zalaczany jest podswietleniem przyrzadow a zasilanie halogenow idzie prosto z akumulatora. pstryczek umiescilem nad regulacja lusterek. wszystko dziala, tylko ze uniwersane halogeny sa do d*** i po tygodniu zaparowaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

przekaznik do halogenów jest pod deska rozdzielczą , w głębi za skrzynka bezpiecznikową, taki zwykły przekaznik, na strandardowym złączu. jest umieszczony najnizej ze wszystkich przekaznikow (powinienes miec pustą podstawke) a kostka wyłacznika jest obok kostki do przełącznika wysokosci reflektorow, taka 6-pinowa, z tego są: 2 przewody masowe, jeden przewod do podswietlenia i jeden do cewki przekaznika. a pod maska jest kostka do lamp, jest umieszczona nad zbiornikiem płynu do spryskiwaczy, to taka dwupinowa, kabel pomaranczowo-czarny to "+" po właczeniu halogenow, a czarny to masa. tak było u mnie, przełacznik przy kierownicy mam w starszej wersji, bez włącznikow lamp przeciwmgłowych.

miłegoi poszukiwania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...