Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[k11] 97 rok , problemy : centralny, czujnik wstecznego...


Gość PAMONIUSZ

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PAMONIUSZ

...przednie zawieszenie.

 

centralny z pilotem na podczerwień : krótko mówiąc robi co chce , raz zamknie wszystkie drzwi raz wszystkie bez pasażera z przodu i to samo z otwieraniem. Dodam , że zamknięcie wszystkich drzwi z kluczyka jest mozliwe jedynie przy drzwiach pasażera przód - tak jakby siłownik w tych drzwiach to był tzw. master - który powinien być od strony kierowcy - HELP -

 

czujnik wstecznego : poprostu nie zapala światła , troche już czytałem na ten temat na forum ale może ktoś wie o mozliwych innych powodach zanim zabiorę się za czujnik w skrzyni.

 

przednie zawieszenie - nie jeździłem inną micrą tak więc nie mam porównania chciałbym , aby może ktoś z Warszawy [ stegny - mokotów ] wsiadł ze mną i powiedział, że te odgłosy to norma albo nie - bo samo zachowanie się zawieszenia oceniam na dobre + .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

centralny z pilotem na podczerwień : krótko mówiąc robi co chce
Chyba pozostaje zdjęcie boczków drzwi i sprawdzenie/przeczyszczenie styków, siłowników i ogólnie instalacji elektrycznej centralnego (może kable się poprzecierały, jeśli ktoś samodzielnie dokładał centralny...). Mój centralny też czasem potrafi zaszaleć (zdarzyło mu się to ze dwa razy przy niezbyt ciekawej pogodzie), ale nie pamiętam, co mu pomogło...
przednie zawieszenie
pewnie najprościej będzie podjechać na spocik lokalny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujnik wstecznego : poprostu nie zapala światła , troche już czytałem na ten temat na forum ale może ktoś wie o mozliwych innych powodach zanim zabiorę się za czujnik w skrzyni.

Nie wiem czy masz jedno czy dwa światła cofania.

 

Odłącz kostkę z przewodami przy czujniku - połącz oba przewody kawałkiem drutu - wlącz zapłon i wrzuć wsteczny.

Jeśli żarówka się zaświeci to wylącznik do wymiany lub naprawy.

Jeżeli się nie zapali to szukaj usterki:

Żarówka

Oprawa żarówki

Przewody od wyłącznika do lampy

Bezpiecznik - jeśli nie świeci oświetlenie tablicy lub pozycyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...