Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144/W11.144] Wykrzywiające się listwy progowe


Gość raffaell

Rekomendowane odpowiedzi

Gość raffaell

Czy ktoś z posiadaczy P11.144 ma problem z wykrzywiającymi się listwami progowymi?

U mnie wykrzywia się z jednej i drugiej strony tylna część (spinki puszczają), mniej więcej od połowy tylnych drzwi i odstają od progu na jakiś 1cm. Głupio to wygląda.

Jeśli ktoś tak miał, to napiszcie proszę, jak sobie z tym poradziliście.

Nie chcę kleić, bo potem nie będę mógł rozebrać.

 

Spinka puszcza też tylny zderzak z jednej strony i on też lekko opada.

 

A może wiecie, gdzie takie spinki kupić?

 

Dzięki za sugestie i podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że jak kupisz w ASO - to kupisz raz - oryginał i masz spokój. Czasami lepiej zapłacić więcej i raz zapłacić, a nie kupić taniochę i wymieniać co miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to będę za niedługo przerabiał.

Cały problem na dostaniu odpowiednich spinek. W sklepach motoryzacyjnych dość duży wybór mają tylko trzeba dokładnie dopasować średnicę i sposób mocowania. Nie wiem jak powinno być w oryginale ale wydaje mi się że górna część listwy powinna być dodatkowa złapana taśmą dwustronną na piance. Jak ktoś ma info jakie spinki najlepiej zastosować to będziemy wdzięczni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko dostać takie spinki jak w oryginale (przynajmniej wydaje mi się że to oryginał). Zacząłem kombinować ze spinek dostępnych w sklepie i wstępnie mam już zrobiony zestaw spinka + tulejka. Trzeba było zrobić z dwóch rodzajów spinek jeden zestaw ale chyba wszystko pasuje.

Jeszcze ich nie zakładałem bo zmieniłem koncepcję co do zwykłej czarnej taśmy na piance i zamiast niej kupiłem taśmę firmy 3M która jest bezbarwna i nie jest to taśma i z obu stron klej tylko całość jest masą klejową więc podobno :) nie puści.

Jak będzie - zobaczymy.

Niedługo wrzucę zdjęcia mojej propozycji spinek.

Pozdrowienia.

 

Wreszcie są zdjęcia.

Mam ndzieję że się na coś przydadzą.

 

spinki1xj8.jpg

By qlka2 at 2007-08-01

 

spinki2uo3.jpg

By qlka2 at 2007-08-01

 

Trzeba było trochę pokombinować ale efekt zamierzony chyba jest.

Spinki są raczej dostępne w sklepach więc z dostaniem nie powinno być problemu.

Teraz jeszcze tylko czekam na taśmę żeby całość zamontować na samochód ale myślę że będzie OK. Jak założę wrzucę fotkę.

 

Wszystkie sugestie będą mile widziane.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...

Ciężko dostać takie spinki jak w oryginale (przynajmniej wydaje mi się że to oryginał). Zacząłem kombinować ze spinek dostępnych w sklepie i wstępnie mam już zrobiony zestaw spinka + tulejka. Trzeba było zrobić z dwóch rodzajów spinek jeden zestaw ale chyba wszystko pasuje.

Jeszcze ich nie zakładałem bo zmieniłem koncepcję co do zwykłej czarnej taśmy na piance i zamiast niej kupiłem taśmę firmy 3M która jest bezbarwna i nie jest to taśma i z obu stron klej tylko całość jest masą klejową więc podobno smile.gif nie puści.

Jak będzie - zobaczymy.

Niedługo wrzucę zdjęcia mojej propozycji spinek.

Pozdrowienia.

 

Wreszcie są zdjęcia.

Mam ndzieję że się na coś przydadzą.

 

spinki1xj8.jpg

By qlka2 at 2007-08-01

 

spinki2uo3.jpg

By qlka2 at 2007-08-01

 

Trzeba było trochę pokombinować ale efekt zamierzony chyba jest.

Spinki są raczej dostępne w sklepach więc z dostaniem nie powinno być problemu.

Teraz jeszcze tylko czekam na taśmę żeby całość zamontować na samochód ale myślę że będzie OK. Jak założę wrzucę fotkę.

 

Wszystkie sugestie będą mile widziane.

 

Pozdrawiam.

Witam serdecznie.Czy mógłbym prosić numery tych spinek.albo ewentualnie zdjęcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...