Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Akumulator do 1,8


Gość ali

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Parę dni temu kupiłem Almere 1.8 2003rok, zauważyłem, że jest tam wstawiony słaby akumulator. Chciałbym kupić nowy, jaki do tego modelu się najlepiej nadaje i o jakiej pojemności? Będę wdzięczny za wskazówki. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie wymieniałem w tamtym roku akumulator w serwisie , i mam akumulator o następujących parametrach 60Ah i 400A mocy rozruchowej , więc u ciebie będzie taki sam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Chciałbym kupić nowy, jaki do tego modelu się najlepiej nadaje i o jakiej pojemności?

Witam

Zajrzyj tutaj :

http://www.akumulator.pl/dobre-akumulatory...umulatorow.html

Wg tej wyszukiwarki to : np. Centa Plus CP14 60Ah/390A

Chciałem kupić Centrę Futurę CF04 62Ah/640A ( taki zalecają do Almery Tino z silnikiem benzynowym 1.8 lub 2.0 ), ale akurat nie było i zakupiłem Centrę Plus CP12 62Ah/540A. Eksploatacja bez zarzutu, rozruch, zwłaszcza zimą, bez zastrzeżeń.

Pozdrawiam :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega danstan poleca dobre akku.Nie pojemność Akku jest tak ważna jak jego chwilowa moc rozruchowa.Mówiąc prosto chodzi o to aby mial dobre udeżenie.Do almy 1.8 wsadzilem 55Ah/540A.Poprzedni orginal Nissan mial 47Ah/410A.Różnica w pojemności tylko 8Ah ale w prądzie rozruchu aż 130A-teraz kręci jak szalona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Parę dni temu kupiłem Almere 1.8 2003rok, zauważyłem, że jest tam wstawiony słaby akumulator. Chciałbym kupić nowy, jaki do tego modelu się najlepiej nadaje i o jakiej pojemności? Będę wdzięczny za wskazówki. Pozdr.

 

miałem niedawno w ASO wymieniany akumulator w 1.8, wsadzili 50Ah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...