Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] oświetlenie tablicy rejestracyjnej


Gość KamRut
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Wie ktoś jak wyjąć tą lampkę w celu wymiany żarówki?? W instrukcji narysowali widelec i żadnego opisu to tam nim zrobić. Albo ja jestem jakiś... albo te lampki są jakieś... Przeciez nie bede rozbierał tapicerki w klapie bagażnika w celu wymiany. Almera HB3 drzwiowa. Pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko widze wymiane bez jakis lekkich uszkodzen.

nawet w ASO jak przy przegladzie wymieniali mi przepalona zaroweczke to uszkodzili lekko... coz takie to fatalne rozwiazanie.

 

Ale robi sie to jak opisal misiekwaw cienki, plaski srubokret owiniety szmatka, podwazasz, czy delikatnie... hmm.. zapewne aby nie urwac, ale musisz pewnie to robic. Bo inaczej bedziesz to wyciagal wieki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to udało mi się wyjąć, ale tam jest taka blaszka którą niestety przy wyjmowaniu jednej i drogie rozgiąłem, przy zginaniu jedna z nich pękła. Macie jakieś patenty na jakieś inne rozwiązanie mocowania tej lampki? Teraz mi wypada. Yhhh...

 

Ewentualnie czy można gdzieś kupić zamienniki lub oryginały dobre, bo na allegro nie widać... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów Forumowiczów!

W sprawie tej lampki... Przerabiałem ten temat. Moja podczas wyjmowania również uległa małemu uszkodzeniu. Blaszka się była odgięła za mocno i pękł kawałek cieniutkiego plastiku przytrzymujący ją z jednej strony no i teraz sobie wypada beztrosko z jednej strony. Na szczęście z drugiej się trzyma mocno. A co do kupowania używki, to... udało mi się kupić coś takiego na allegro za 25 zł (serwis 199) :-))) ale niestety wtopiłem. Na pierwszy rzut oka wygląda tak samo, ale nie pasuje gniazdo na żarówkę. Tak więc Kolego pilnuj się, bo nie wiesz co kupisz.... O ile dobrze pamiętam to z nerwów ją chyba gdzieś wrzuciłem w kąt w garażu i chyba sobie cały czas tam leży. Zróbmy tak: jeśli jesteś zainteresowany zakupem to puść mi wiadomość na priva i porozmawiamy o tym. Wydaje mi się że na tej lampce był wytłoczony jakiś nr części. Jak porównasz ze swoim oryginałem to może się okaże, że przynajmniej Tobie będzie pasować. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Hej Witam!

Mam tez spory problem,

Czy w wersji hatchback 5d, wyjmuje sie te cale czarne cos w ktorym jest szkielko, czy tylko szkielko?

Czy jest roznica z ktorej strony to podwazac?

dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjmuje sie te cale czarne cos w ktorym jest szkielko, czy tylko szkielko?

 

caly plastik,

z tego co pamietam to raczej z lewej strony - chyba uklad zapadek czy cos takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie patrzac od dolu na te lampki, to lewa ma przerwe z lewej strony i mozna ja lekko przesunac w lewo.

Natomiast prawa, tez ma z lewej przerwe.

 

Czyli, wziac srubokret i podwazyc od prawej ta lewa lampke? A prawa od lewej?

 

Mam wrazenie ze zaraz obudowa lampki trzasnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, wziac srubokret i podwazyc od prawej ta lewa lampke? A prawa od lewej?
dokladnie tak z tym, ze podłóż cos pod srubokret

scan10182lt0.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...