Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Uszczelniacz półosi


t0masz

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem i nie znalazłem a kojażę że ktoś o tym już pisał. Wymieniłem uszczelniacz na lewej półosi. Kupiłem w serwisie 3834280x00a dałem 36 zł, i wielka du..... Dalej jest osmarkana, a zrobiłem 400 km. Czy to sie z czasem uszczelni? Półoś jest w idealnym stanie, na starym uszczelniaczu tez nie widac zadnego zuzycia, a sie ślimaczy. Poza tym czy tam nie powinien być uszczelniacz kierunkowy? Moze ktoś ma na to jakis patent? Moja Maxima to A33 z 2001 z manualem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie u mnie jest to samo. po wymianie uszczelniacza nic się nie zmieniło. złapałem ostatnio przegub wewnętrzny ręko i ma luzy.

czy coś w skrzyni jest zwalone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie u mnie jest to samo. po wymianie uszczelniacza nic się nie zmieniło. złapałem ostatnio przegub wewnętrzny ręko i ma luzy.

czy coś w skrzyni jest zwalone?

 

wlasciwie to nie wiem co to jest, w moim przypadku przestalo lac i oska siedzi na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robilem skrzynie jakies 2 lata temu i powiem szczerze ze od poczatku sie jakby poci...... poloska siedzi na swoim miejscu.

 

Na poczatku mnie to wkurzalo, bo przeciez skrzynia po remoncie, lozyska nowe, uszczelniacze tez, ale po sprawdzeniu poziomu w skrzyni w grudniu okaaalo sie ze praktycznie nic nie ubylo.

 

Dlatego jesli sie tylko poci a nie leje, to mozesz spokojnie jezdzic......ale oczywiscie sprawdz czy sie faktycznie czasami poloska nie wysunela !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

U mnie to samo po remoncie skrzyni, myślałem że uszczelniacz więc wymienili mi go w ramach gwarancji, ale okazało się że niestety w półosi od starego twardego już uszczelniacza wyrobił się rowek dzięki któremu mam teraz wyciek jak tylko przycisnę bardziej w pedał gazu.

Dodam, że jestem w trakcie poszukiwania półosi i jak na razie nie jest łatwo - jeśli ktoś miałby taką część do sprzedania to proszę o informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...