Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Radio i kod po wymiani akumulatora


Gość jerry

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie od 3 miesięcy mam almerkę 2003r. Wymieniłem akumulator i moje radio nie działa.Pojawia się komunikat o "code in". Jestem laikiem samochodowym. Skąd taki kod wziąść. Czy on jest taki sam dla danego modelu, czy może indywidualny dla każdego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

indywidualny dla radia. znajdą Ci w ASO za $$$ ale może podjedź wpierw do jakiegoś serwisu i taniej Ci odblokują :)

Powinieneś mieć na ostatniej stronie w książce do auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz miał szczęście to czasem jest ten 4 cyfrowy kod wpisany na górnej części radia ;) Jeśli tam nie ma to pozostaje Ci podjechać do ASO i za 90 zł załatwisz sprawe.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello

w almerkach sa radia firmy Clarion.

potrzebny jest numer seryjny w/w odbiornka.

 

mam kalkulator ściagniety do tego celu ,

wpisujedz do kalkulatora 4 ostatnie cyfry i otrzymujesz zwrotnie kod do wpisania

podczas inicjalizacji..

 

jest troche zabawy..ale u mnie poszło.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

download358952in7.png

 

Prosze to jest kalkulator clarion.exe. Znalazłem to na jakiejś stronie, mi nie działa :( Czy może ktoś z was wie ile razy można wpisywać kod? Czy jest ograniczona liczba wpisów i potem eksploduje mi?:) Wpisałem kilka razy i teraz zamiast 10 sekund pisze że mam czekać 60 minut. Może ktoś potrafi rozkodować Clariona? Bardzo proszę o pomoc

Serial number: CL052950171403

Model No. PN-2424M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...