Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Demontaż odtwarzacza CD


Gość Konstruktor

Rekomendowane odpowiedzi

Sam nowej sobie nie wsadzi :diabel2: a tak poważnie to:

 

1. Otwierasz schowek, chwytasz za jego krawędzie, pociągasz do siebie - gotowe. Kabelek od awaryjnych jest na tyle długi, że nie musisz go odłączać tylko odkładasz całość na deskę rozdzielczą

2. Zdejmujesz dolna część konsoli ( plastik m.in. na okrętlach nawiewów ) - jest na zatrzaski

3. Odkręcasz wszystkie widoczcne w tym momencie śrubki ( 4 albo 6 )

4. Wyjmujesz radio

5. Zostawiasz w spokoju, bo samemu tego nie zrobisz ;) chyba, że masz pojęcie o elektronice ( ja nie mam, więc napisasłem jakbym to sam robił :D )

 

Poza wyjęciem radia, czynności podobne do tych, przy wymianie żaróweczek w pokrętłach nawiewów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość porcupine

Jakie masz radio? CY460? Jak tak to u mnie tez czasami sie to zdarzało. Trzeba było wyciągnąć całe radio, zdjąć plastikowa zaślepkę z przodu radia i wyciągnąć płytkę paluchem :) Później działało normalnie. Demontaż plastików przednich jest banalnie prosty.

 

[ Dodano: Pon 16 Cze, 2008 23:08 ]

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=10200

Masz pokazany demontaż radia. Jeżeli na górze masz wyświetlacz, a nie schowek to zacznij od dołu (na fotorelacji to ten fragment: "Następnie chwytamy dolną część konsoli") bo tam trzeba odkręcić 2 śruby, a później dopiero ciągnąć za góre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj próbowałem tak oblukać ten panel i doszedłem do wniosku że trzeba porządnie szarpnąć aby to wyrwać..... a to się nie połamie??

 

Jak nie sprobujesz to sie nie dowiesz, innego, a własciwie latwiejszego podejscia do tematu nie ma.

Skoro inni nie ołamali, to chyba Tobie tez sie nie uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prostopadle do zabudowy, w kierunku drazka zmiany biegow. nie stresuj sie, uda sie bez problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...