Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

PATROL P7-F/INJ TIMING FB


Gość Szkodnik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szkodnik

witam. moze juz ktos sie z tym zmagał. Jesli tak prosze pomoc. Wybieram sie do mechanika ale boje sie ze nie dadzą rady. Moze kilka małych podpowiedzi. Z góry dziekuje.

 

[ Dodano: Sro 16 Lip, 2008 23:27 ]

P7-F/INJ TIMING FB

 

 

Podczas przyspieszania zapala sie kontrolka chek engine i auto słabnie. Nieraz po przejechaniu 500km a nieraz 3km. I jak juz sie raz zapali to wtedy koniec non stop tak sie dzieje. musze wtedy zgasic auto i za chwile ponownie odpalic wtedy gasnie ostatnio dzieje sie tak praktycznie cały czas.

 

CZy moze to byc jakies mechaniczne uszkodzenie wtryskiwacza, które sie pogłębia?

 

Jesli ktos sie z tym spotkał niech podpowie od czego zacząc. Dzieki

 

[ Dodano: Sro 16 Lip, 2008 23:30 ]

Dodam jeszcze ze jest to Patrol GR Y61 silnik 3.0Di rocznik 2000 i ma nalatane 300tys km.

 

[ Dodano: Pią 18 Lip, 2008 01:23 ]

OK. DZIEKI ZA WSZYSTKIE PODPOWIEDZI. JUZ ZROBIłEM. ALE BANAł!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szkodnik

WITAM. TAK JEST KąT WYPRZEDZENIA WTRYSKU!!! ALE JAKA TEGO PRZYCZYNA?

 

UWAGA!!! TEN BłąD BYł SPOWODOWANY FILTREM PALIWA (INACZEJ -- TO NIE BYł ORYGINALNY FILTR PALIWA -- TO BYł FILTR Z "KAGERA") PO PROSTU NIE WYTARCZAJąCA ILOść PALIWA DOCHODZIłA DO POMPY. RESZTE DOPOWIEDZCIE SOBIE SAMI.

 

ALE JUZ WIEM ZE NA TAKICH ELEMENTACH NIE MA CO OSZCZęDZAC.

 

PS. ODPOWIEDź ZNALAZłEM NA ROSYJSKIM FORUM NISSANA. POZDRAWIAM :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 lat później...

Ja mam ten sam kod błędu. Wystarczyło wymienić filtr paliwa na oryginalny, czy musiałeś coś jeszcze zrobić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...