Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Alarm pozostawienia włączonych świateł


Gość gszymans
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka

Moje drugie pytanie, czy w mikrach jest coś takiego?, bo u mnie jak zostawię włączone światła i wyłączę silnik to cisza:(, w innych samochodach jest jakiś pikacz sygnalizujący, czy u nas też jest coś takiego tylko u mnie nie działa?

Jak tam to gdzie tego szukać :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gszymans, w dwoch micrach mam brzeczyk. znajduje sie on za polka ktora masz pod kierownica . ja akurat przekreciklem go do przodu. na zdjeciu znajduje sie po lewej stronie w zoltej obudowie

 

5b8b4032528722e2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gnothi_Seauton

gszymans u mnie w Micrze z 2000 roku jest taki "pikacz" - całe szczęście bo przydał mi się wieeeelokrotnie :)

Po wyłączeniu silnika, lecz z włączonymi światłami otwórz drzwi kierowcy - wtedy on się uaktywnia (przynajmniej u mnie tak jest).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki,

Znaczy że u mnie nie działa :(, muszę po prostu go wymontować i zobaczyć co tam się stało.

 

A mam jeszcze jedno pytanie w temacie, czy u nas w mikrach jest kontrolka świateł?, bo do tej pory we wszystkich autach miałem ale dziś znajomy powiedział że u niego w Fordzie nie ma takiej :(,

U mnie w mikrusie nie świeci się podświetlenie tablicy z licznikami to myślałem że kontrola też nie działa, ale może nie ma takowej :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gnothi_Seauton

Kontrolka świateł świeci się na desce rozdzielczej tylko gdy włączysz światła drogowe. W przypadku świateł mijania, gdy są włączone podświetla się deska rozdzielcza - nie ma kontrolki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy że u mnie nie działa :( , muszę po prostu go wymontować i zobaczyć co tam się stało.
Zacznij raczej od wymontowania stycznika w drzwiach kierowcy (konkretnie to w progu)... no chyba, że po ich otwarciu zapala Ci się światło w aucie pod sufitem (w odpowiedniej pozycji przełącznika światła). Wtedy brzęczyk... o ile go masz... a może kogoś wcześniej denerwował i po prostu odciął wtyczkę... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...