Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] Dokładka przedniego zderzaka do Almery N15 GTI


grucha jr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Od jakiegoś czasu poszukuję dokładki przedniego zderzaka od Almery N15 GTI i nie mogę nigdzie znaleźć... Na allegro nie ma... Może wie ktoś gdzie można dostać taką dokładkę?? A może ma ktoś na sprzedaż?? Chodzi mi o taką jak na zdjęciu:

 

e0f6de4dbcf54f73.jpg

 

Z góry dzięki!

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że mogą nie mieć... Mało jest zderzaków od GTI :/ Pisałem w sprawie tej dokładki do serwisu i nie mają jej na stanie, ale mogą zamówić i za 5 dni będzie :) Cena okazyjna... tylko 1450zł brutto :!: Jak za kawałek gumy to jednak trochę sporo... No nic szukam dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze że nikt nie robi jakiegoś zamiennika... Do golfów, łopli jet tego pełno a do Almery nic :/ Chyba będę próbował dopasować coś z golfa, laguny albo astry II- widziałem że ma podobną i na allegro za niecałe 100zł... Trzeba tylko podjechać do jakiegoś sklepu przymierzyć... A na razie pracuję nad lampami GTI look :D Już mam jeden kierunkowskaz gotowy...

 

[ Dodano: Sob 21 Mar, 2009 19:22 ]

Odkopuję trochę temat... Zanabyłem dokładkę od Meganki i doczepiłem do Almery :) Trochę brakuje z boku (ok 1.5cm) ale i tak jest spoko. I najważniejsze że jest z miękkiej gumy, więc łatwo ją dopasować do zderzaka Almery i nie pęknie np. przy dojechaniu do krawężnika... Jak się Wam podoba??

 

4e33f6b5d656854a.jpg

442f68db6a31252a.jpg

1c7887bbbb6bfc89.jpg

c1ff7b75a01f0f4f.jpg

8317758fc81baef9.jpg

279be175b6a7eeea.jpg

709ae8044b50744b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Tył na razie seryjny:

 

ecce70e40f23a36e.jpg

 

Ciężko będzie raczej dopasować dokładkę z innego samochodu ;) Jeśli już to jakieś delikatne zmiany np. końcówka wydech... Położył bym jeszcze wycieraczkę na dół szyby, wkurza mnie jak jest tak na środku... Może ciemne szybki, ale to dalsze plany... Na razie ogarniam felaszki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Położył bym jeszcze wycieraczkę na dół szyby, wkurza mnie jak jest tak na środku...

 

Też chciałem, ale domyśliłem się , czemu fabrycznie jej nie położyli. Zasłaniałaby 3 światło stopu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Położył bym jeszcze wycieraczkę na dół szyby, wkurza mnie jak jest tak na środku...

 

Też chciałem, ale domyśliłem się , czemu fabrycznie jej nie położyli. Zasłaniałaby 3 światło stopu

 

Ja mam 3 stop na spoilerze więc mi nie przeszkadza ;)

 

Co do felg to zakładam takie:

gallery-3166370.jpg

 

16/7 cali, opony 195/50R16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś a'la OZ? Widzę, że mamy podobny gust

Najbardziej chyba pasują do N14/N15 właśnie takie felgi :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze widzę, carfanr, to nie masz 3 światła stop u dołu szyby tylko w lotce, tak ?

Bo jak tak to luz, inaczej by wycieraczka zachodziła na światło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to jak zrobić żeby wycieraczka była na dole i oczywiście działała?? No chyba że nie działa to ja też tak umiem... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że bez problemu by podeszła... Zależy od kształtu i rozmiarów zderzaka. Ta dokładka jest o tyle dobra, że można ją po podcinać i dopasować do zderzaka bo jest z gumy. Koleś mi ją przysłał złożoną na 4 w pudełku od głośników ;) Długość całkowita z tego co pamiętam to ok 210cm. Jak chcesz to mogę ją dokładniej pomierzyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to mogę ją dokładniej pomierzyć...

pewnie :one: ...przyda się na przyszłość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...