Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Granat w kierownicy, czy mogę jeździć?!


Stefanopulus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Biada mi! :)

 

Od kilku miesięcy coś stukało w kierownicy, ale się przyzwyczaiłem. Myślałem, że to port poduszki albo coś w tym stylu. Dzisiaj zaczęło bardziej stukać po czym brzękło i włączył się klakson ;)

 

Jak nie ruszałem kierownicy to nie trąbił.

 

Otwarłem boczne zaślepki kierownicy i wyciągnąłem z pustej przestrzeni między poduchą, a mocowaniem taki kawałek chyba żeliwnego odlewu z jednej strony oklejony pianką i z numerem 960 na krawędzie (dwie kropki zielona i biała).

 

Tutaj jest zdjęcie

 

Samochód jeździ, kontrolka żadna egzotyczna się nie włączyła, no ale ja nie mam pojęcia co to wypadło?! Czy mogę jeździć czy muszę go dać do serwisu?

 

Mieliście coś takiego?!

 

Bardzo proszę o jakieś info bo nie usnę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz czy teraz ci wszysko działa, klakson trąbi :?: i jaka tam jest pianka ?? zwykła budowlana, taka szara, czy jakas fabryczna

 

jak zwykła to może komus juz wystrzeliła poduszka i podrabiał zeby wyglądało jak fabryka i cus naderwał

 

jesli nie masz poduszki to ni ma problem, ale jesli jest poduszka cała to nie dobrze, moze strzelic w łepetyne jak cus jest uszkodzone :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek-ol: A czemu to wyjąłeś? Też ci wyleciało?

 

sew: Nie nie zerknij na fotki to jest normalna oryginalna pianka (naklejka/uszczelka) tzw. sealer [siler], stosowane żeby się nie tukło.

Poduszka jest nie była używana ;)

Klakson działa.

Brak errorów, kontrolek itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde balans a jak by tak poducha wypaliła i mi taki pocisk wyemitowała.. to by nawet hełm taktyczny specnazu nie pomógł... po takim gongu tylko + :kosci: i witka z :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Odświeżę trochę temat.

Dołączam do elitarnego grona. Mi też odpadł ten szmel w kierownicy.

pytanie moje:

czy to aby na pewno jest zbędne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w klubie. jakis czas temu w mojej kierownicy obijalo sie cos jak w pralce buty. Pewnego razu wypadlo na podloge. Po konsultacji wyszlo ze jest to przeciwwaga do lepszego nawijania fajery.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Ja u siebie drażniące stukanie ledwo wiszącej na końcówce gumki tej przeciw wagi wyeliminowałem w bardzo prosty sposób, dałem trochę silikonu. Ustrojstwo się nie rusza i cisza od dobrego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

ha ha ha i jestem z tym samym z problemowanym szajsem co i u was ale ja to naprawiłem dokleiłem te cudaczne gumki do metalowego ustrojatwa klejem szybko schnącym do gumy firmy hi-tech i jest ok. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...