Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Prosze o pomoc nissan almera n16


Gość danielloZS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam nissana almere n16 z 2002 po faceliftingu, chciałbym aby zaczeło

coś u mnie ładnie grać. Mam Fabryczne radio wbudowane i podłaczone pod wyswietlacz. Interesuja mnie jakie moge włożyc głośniki przód i tył. Z tego co tu czytałem to musza byc 16,5 proponowane były DEGO, co o tym sadziciechce czy szukac czegos typu PowerBass, Rockford podłaczyć również wzmacniacz i jakis ladny sub delikatny. Prosze o pomoc z gory dziekuje. Czekam na propozycje

 

[ Dodano: Sro 01 Paź, 2008 17:48 ]

a czy jest ktos w stanie wyciszyć mi drzwi poniewaz nie mam na to troszke czasu jestem ze Szczecina jak tak to mniej wiecej jaki koszt gosciu proponowal mi 180zl -1 drzwi czyli łacznie 360zl z jego materialem czekam na odp rowniez tyczy to sie zalozenia glosnikow wzmacniacz i suba co i za ile

 

[ Dodano: Sro 01 Paź, 2008 17:52 ]

zapomnialem dodac almera 3 drzwiowa hatchbeck

 

[ Dodano: Sro 01 Paź, 2008 17:57 ]

mile widziana pomoc dj szmera i jeszcze jedno pytanko czy da sie to wszystko podlaczyc pod te seryjne radio

 

[ Dodano: Sro 01 Paź, 2008 22:25 ]

a moze ktos mi powie jak mam podlaczyc i czy da sie nowe radio pod ten monitor albo te zostawic i zrobic jakis inny obwod pod drugie radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Lepiej napisz jakies muzy sluchasz, ile chcesz przeznaczyc na na caly sprzet. Ja bym mogl wygluszyc Ci drzwi za stowke mniej, ale nie mam czasu na to, poza tym pogoda jest nieodpowiednia :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEGO to dość konkretny sprzęt, wypada do niego dobrej klasy wzmacniacz.

Wygłuszyłbym Ci za kratę piwa + maty/tasma (ale jestem z Kurpi a mieszkam w Białymstoku i tu nie mam garażu)

Da się wszystko podłączyć pod seryjne radyjko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość danielloZS

jurde to szkoda bo ze Szczecina do Białegostoku to mega daleko a w szczecinie nikogo nie znam co mi to zrobi ale zaczynam sie juz rozgladac po gosciach co robia audio ale chca po 2 paczki za drzwi to troche duzo a na audio z kawalka moge przeznaczyc

 

[ Dodano: Wto 18 Lis, 2008 08:36 ]

Dezmond a kiedy mozesz miec czas na taka zabawe z drzwiami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...