Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Amortyzatory Kamoka


Gość GrzegorzS67

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczów!!!!

Mam pytanko czy ktoś spotkał się z aortyzatorami firmy KAMOKA? Są niedrogie ale nie wiem co z ich jakością? Jeśli ktoś je ma to poproszę o opinię na ten temat. Na razie to przemawia za nimi cena. Jakie też panowie radzicie amorki. Czy SACHSy, KTB, DELFI czy też inne. Ważna dla mnie jest zarówno cena jak i bezpieczeństwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Tokico lub Kayaba. Tokico jeśli chcesz mieć miękkie zawieszenie. Kayaby są twardsze. Nie stosuj zamienników, bo będziesz częściej wymieniał i stracisz więcej kasy. Sprawdź jeszcze czy są z Japonii to badziewie co robią w Europie - nie nadaje się na polskie drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem amory olejowe Kamoka w swoim sunny.Jest to produkt Czeski,koega ktory kupil moje nismo,smiga caly czas juz ze 30kkm i sa naprawde spoko.Nie rozmumiem troche zdania "nie stosuj zamiennikow" a Kayaba czy Tokico to co to niby jest?? jak nie zamiennik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na tyle kamoki. Jak już je założyłem to nie narzekam. Problem z nimi jest taki, że kielich w którym osadzona jest sprężyna jest szerszy od niej ale nie jest to taka różnica, żeby nie można było sobie z tym poradzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozmumiem troche zdania "nie stosuj zamiennikow" a Kayaba czy Tokico to co to niby jest?? jak nie zamiennik

Moze chodzilo o to ze amory tych firm nissan stosuje na pierwszy montaz. Tokico idzie do np do maximy a kayaba np do primery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach...to sorry.Ale nie zmienia to faktu,ze Kayaba, to nie jest ta sama Kayaba co byla kiedys,teraz potrafia sie wysypac po 10kkm,wiec moze byc i tak,ze na pierwszy montaz idzie lepszy sort niz do detalu.Ja u siebie w primie postawilem na sachsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...