Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Gdzie mozna dorobic kluczyk


Almera 2.2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialem sie dowiedziewc gdzie i ile moze kosztowac dorobienie kluczyka do Nissana Almery N16 z pilotem (tak jak orginalny)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja byłem na giełdzie we wrocku z kluczykiem do mojej n15 z immobilizerem bez pilota ale z jakimś "mocnym" kodowaniem (nie wszyscy mają urządzenia do programowania takiego kodu). cena była 250 PLN około 3 tyg. temu. chciałbym się podłączyć z pytaniem bo mam pilot do centralnego zamka od poprzedniego właściciela. Twierdził że należy wymienić bateryjki, sprawdziłem ile mają volt pierwsza 3,20V druga 3,26V. Teraz pytanie czy baterie rzeczywiście są do wymiany, czy może pilot jest zepsuty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam grot to natną ci wszędzie natomiast z pilotem to już gorzej. Pamiętaj tylko o tym żeby ci nikt nie wcisnoł używanej główki kluczyka bo jej nawet w aso nie zakodujesz, można zakodować ją tylko raz i jest wtedy przypisana tylko do tego samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak kupie kluczyk, nowy nie używany z immobilizerem i dorobię sobie grot, to jest taka szansa ze serwis zaprogramuje mi tylko sam immobilaizer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kluczyk jest odrazu z grotem więc jak chcesz sobie grot dorobić? nie powinno być problemu, choć nigdy pewności nie masz czy kośc która tam jest włożona jest kompatybilna czy da się ją zaprogramować i czy np serwis nie powie że nieoryginalnego kluczyka to oni Ci nie zaprogramują. Zadzwoń do serwisu i się zapytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...