Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350Z] układ wydechowy


Gość Mariuszoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po montażu downpipe i pozbyciu sie katalizatorów i problemami z tym związanymi nadszedł czas na odetkanie auta do końca i montaż sportowego wydechu.

Kto i jaki ma wydech w swej Zetce? Poszukuje jakiegoś w miare cichego by mózgu nie rozwalał ;) bo jeżdże Swą nyską na codzień. Słyszałem że invidia jest dość głośny??? Jakieś inne propozycje?

Pozdrawiam Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wydech Nismo

brzmi mniej więcej tak

 

Jeśli chcesz przy wymianie uzyskac więcej hp to raczej będzie ciężko bo w us niektórzy powymieniali wydechy i jeszcze stracili mocy

 

Czy po wywaleniu kata nie wywaliło Ci check-a ????

A jeśli wywaliło to jak sobie z tym poradziłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge ci szczerze i goraco polecic wydech Greddy. mam jeden w maximie i jestem super zadowolony. przy spokojnej jezdzie jest monimalnie glosniejszy jak oryginal a przy ostrej jezdzie i redukcji silnika brzmi cudownie, i co najwazniejsze nie pierdzi!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wydech Nismo

brzmi mniej więcej tak

 

Jeśli chcesz przy wymianie uzyskac więcej hp to raczej będzie ciężko bo w us niektórzy powymieniali wydechy i jeszcze stracili mocy

 

Czy po wywaleniu kata nie wywaliło Ci check-a ????

A jeśli wywaliło to jak sobie z tym poradziłeś ?

 

Nismo brzmi nieźle ;) Jest tylko problem by go gdzieś w Polsce nabyć.

Gdzie go kupiłeś?

 

Tak po wywaleniu kata i monaży downpipe zapalił sie odrazu chec - normalka.

 

Walczyłem kilka dni i zwalczyłem - temat ten jest opisany w poprzednim mym poście ;)

 

moge ci szczerze i goraco polecic wydech Greddy. mam jeden w maximie i jestem super zadowolony. przy spokojnej jezdzie jest monimalnie glosniejszy jak oryginal a przy ostrej jezdzie i redukcji silnika brzmi cudownie, i co najwazniejsze nie pierdzi!!!!

 

O to mi własnie chodzi by nie był zbyt głośny a miał cudowne brzmienie a nie jakiś ryk ;)

Gdzie kupiłeś greddy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nismo brzmi nieźle ;) Jest tylko problem by go gdzieś w Polsce nabyć.

Gdzie go kupiłeś?

 

Miałem od nowości, bo ja mam wersje nismo

Ale można go kupić bez problemu w US, jak chcesz to mogę Ci go ogarnąć ( jak by co to dawaj na priva )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje jakiegoś w miare cichego by mózgu nie rozwalał ;) bo jeżdże Swą nyską na codzień. Słyszałem że invidia jest dość głośny??? Jakieś inne propozycje?

Pozdrawiam Mariusz

 

Witam

Jest tego troche można coś wybrać :P nie wątpliwie nismo brzmi... ]:> :)

,parę takich bardziej znanych można posłuchać:P

 

INVIDIA

 

BORLA

 

MAGNAFLOW

 

GREDDY

 

INJEN

 

AAM

 

HKS

 

NISMO

 

Gdzie kupiłeś greddy?

 

tu też można ,zamawiałem już parę gratów i nie ma problemu:P

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Greddy-EVO2-Exhaust-03-06-Nissan-350Z-10126622_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem4149b5b3e0QQitemZ280409519072QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories

 

 

Ja właśnie w mojej będę zakładał Greddy ,oprócz samego dźwięku również bardzo podoba mi się sam design końcówek

 

 

87820624.th.jpg

61250551.th.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba z zewnątrz nie mająca 350z, ale zwracająca uwagę na wrażenia odsłuchowe to wg mnie najfajniej brzmią 2 wydechy, Magnaflow i Nismo.

Od razu słychać taką moc i zadziorność, im wyżej kręcony silnik tym lepiej. Słychać że silnik chce coraz wyższych obrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba z zewnątrz nie mająca 350z, ale zwracająca uwagę na wrażenia odsłuchowe to wg mnie najfajniej brzmią 2 wydechy, Magnaflow i Nismo.

Od razu słychać taką moc i zadziorność, im wyżej kręcony silnik tym lepiej. Słychać że silnik chce coraz wyższych obrotów.

 

 

coś w tym jest ]:>

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze moglbym wam pomoc w zorganizowaniu takich wydechw. upewnilbym sie ze wszystko gra jak nalezy. jesli byloby wiecej chetnych moge zapytac czy dalby znizke przy zakupie wiecej jak jednej sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...