Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] Białe kierunki na błotnikach


Gość rafi1990

Rekomendowane odpowiedzi

dzisija po 2 tygodniach w końcu przyszły do mnie białe kierunki boczne, miały być do P11 wszystko ładnie pięknie świetna jakośc tylko że jest mały problem bo nie można w nie wkręcić i lookłem jak to wygląda i okazało się że te jakby "gwiny" są na trzy zatrzaski (tak to było w N15) a nie jak jest w oryginale na dwa... i teraz do was pytanko. Czy to da jakoś zaaplikować czy trzeba by zmienić tą wtyczke co wchodzi w nią żarówka czy może ktoś ma namiar na pasujące do P11 białe kierunkowskazy?

 

Tu na fotce jest pokazane o co mi chodzi -> kopiap1910091551.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałeś kierunek do błotnika? Ten Twój wygląda tak jak mój, więc zakładam, że nie będzie pasował. Trzeba będzie przyciąć kawałek plastiku - po dopasowaniu zobaczysz, w którym miejscu się blokuje.

 

W trakcie montażu, jak już będzie pasowało do błotnika, ja się wspomogłem gumką recepturką, za pomocą której przymocowałem wtyczkę z żarówką do nowej obudowy kierunkowskazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kierunki pasują do N15 i Maximy. Jak chcesz aby było idealnie - należy zakupić na szrocie te plastiki, do których są wciskane żarówki - od Almery N15, i je podmienić. Jak nie chcesz szukać tych plastików to tylko wyobraźnia pomoże Ci spasować plastikowe elementy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że pasują do N15 to wiem bo ją miałem i tam też kierunki zmieniałem...

 

no ja się uporałem przy żarówkach założyłem grubszą gumkę, zapodałem jeszcze gumke taką jak sie zwija np brystol i sie trzymie :P

 

a różnica estetyczna znaczna :D

 

p2010091504012.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...