Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K12] Antena na dachu-wymiana


Gość bku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chcesz zdiąć sam "bat" to jest on odkręcany a jak chcesz zdiąć podstawe anteny to trzeba wyjąć lampke na podsufitce i odkręcić nakrętke 6 (klucz 10)

chyba zapomniales jeszcze dodac ze tapicerke tez, ale jak to tego tez nie wiem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba zapomniales jeszcze dodac ze tapicerke tez, ale jak to tego tez nie wiem :(

co ci się złamało ...konkretnie.bo jeśli bat, to resztę wykręć(W LEWO :lol: ),a jeśli podstawa,to jak kolega wyżej napisał ,bez ściągania tapicerki.mocowanie jest pod lampką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 2 lata później...

Nie określiłeś się jaka micra , jeśli K12 to oświetlenia się nie odkręca tylko jest na zatrzaskach a odkręcić trzeba osłony przeciwsłoneczne i ujawnia się dostęp do śrubki klucz 8 od mocowania anteny . Uzupełnij profil jeśli oczekujesz trafnej pomocy .

Edytowane przez ANDRZEJ104
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psiknąc wd40 jeśli nie idzie  odczekać dzień i wykręcić w lewo (kombinerki jeśli nie puszcza) ot i cała szuka.(mowa o "bacie" - oczywiście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam złamaną antene jak się wziąść za jej wymiane?

Tematy połączyłem gdyż są o tym samym. Proszę korzystać z wyszukiwarki (po prawo na górze)

Proszę równiez uzupełnić profil zgodnie z wytycznymi w regulaminie. Micr jest dużo, a silników jeszcze więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psiknąc wd40 jeśli nie idzie  odczekać dzień i wykręcić w lewo (kombinerki jeśli nie puszcza) ot i cała szuka.(mowa o "bacie" - oczywiście)

profil uzupełniłem posiadam micre k12 chodzi mi o wymiane całej anteny z podstawą kolega pisze ze dostep do niej jest  pod lampką w podsufituwce .jest tam na tyle miejsca zeby ją zdemontować?

Nie określiłeś się jaka micra , jeśli K12 to oświetlenia się nie odkręca tylko jest na zatrzaskach a odkręcić trzeba osłony przeciwsłoneczne i ujawnia się dostęp do śrubki klucz 8 od mocowania anteny . Uzupełnij profil jeśli oczekujesz trafnej pomocy .

mam micre k12 .czyli dojscie do anteny jest pod osłonami przeciwsłonecznymi ?jest tam dośc miejsca żeby zdemontować tą antene?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demontujesz lampkę oświetlenia , trzymają ją do tapicerki takie blaszki sprężynujące - cierpliwie podważać od tyły samochodu , jeśli wyjdzie wypnij kostkę .post-60105-0-08738000-1453979668_thumb.jpg . Następnie odkręć osłony przeciwsłoneczne , jest kilka wkrętów . Odchyl tapicerkę lekko do dołu i OD PRZODU czyli szyby wkładasz kluczyk nasadka długa 8 mm z grzechotką małą  i odkręcasz , odchylasz kabel i masz antenę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demontujesz lampkę oświetlenia , trzymają ją do tapicerki takie blaszki sprężynujące - cierpliwie podważać od tyły samochodu , jeśli wyjdzie wypnij kostkę .attachicon.gifIMG_5379VV7.JPG . Następnie odkręć osłony przeciwsłoneczne , jest kilka wkrętów . Odchyl tapicerkę lekko do dołu i OD PRZODU czyli szyby wkładasz kluczyk nasadka długa 8 mm z grzechotką małą  i odkręcasz , odchylasz kabel i masz antenę .

dzięki za zrozumiałe wyjaśnienie.zamawiam antene i biore sięza to.!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...