Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana radia fabrycznego na inne


Gość clout

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Planuję wymianę radia fabrycznego w Note na jakieś inne obsługujące MP3 czytane z płyt.

Nie jestem jednak pewien co do sterowania z kierownicy. Wiem iż dostępne są kostki ISO umożliwiające podłączenie dowolnego radia innego producenta, nie mam jednak pewności czy sygnały sterujące z kierownicy też są przesyłane.

Prosiłbym o jakieś wyjaśnienie - co zrobić by bo zmianie radia mieć możliwość sterowania z kierownicy.

 

Z góry dziękuję za pomoc

 

clout

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mnie pamięć nie myli temat był poruszany,a nie chciałbym Cię wprowadzać w błąd,ale do Note pasuje jakieś radio Alpine i ponoć wszystkie sterowania działają.Dalej musisz sam poszperać,a może ktoś coś bardziej przybliży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jestem właśnie po wymianie fabrycznego radia na inne. Pierwsze zapytania kierowałem do ASO i tam powiedziano mi iż jest to możliwe tylko nie ze wszystkimi radiami. Przedstawiono mi kilka propozycji JVC , Sony , Pionner , Kenwood.

Wbrałem Kenwood 4047 i okazało się że do każdego radia musi być dobrany interfejs z nadajnikiem. Koszt tego wszystkiego w ASO no tak około 300 zł więcej niż zapłaciłem w Opolu w firmie TOMIX. Radio mogłem kupić sam gdzie chciałem a resztą zajęli się już oni. Czas niecała godzina koszt usługi + element to 400 zł. Czy to drogo , czy też tanio? To już każdy musi określić sam. Stwierdzili przy okazji że głośniki są OK i nie trzeba z nimi nic robić. Przynajmniej jak na moje wymagania.Grunt że jest zachowane pełne sterowanie w kierownicy i radyjko funkcjonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dareke,działa pełne sterowanie z kierownicy???

 

Jak mozesz daj jakieś fotki jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełne sterowanie jakie mam to: siła głosu - , + , zmiana stacji radiowych , przełączanie pomiędzy radiem , CD , USB , AUX i wyłączanie/włączanie. Zmiana odtwarzanych utworów zarówno w CD jak i USB. Nie wiem może coś jeszcze jest ale do tego nie doszedłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...