Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Wymiana reflektorow


protech
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przeszukalem troche forum, ale wyszukiwarka tutaj dziala malo trafnie i wyszukuje mi zupelnie inne wyniki niz te porzadane, wiec otwieram temat i chce sie dowiedziec czy jest mozliwosc wymiany lamp w n16 przed liftem na te lampy ktore sa po lifcie? Chodzi mi o przod. Ewentualnie czy sa jakies inne lampy niefabryczne typu angel eyes itp?

W ogole to macie moze jakies ciekawe tematy/linki czy ciekawe opcje zeby lekko stuningowac wyglad tej Almery? Chodzi mi o cos delikatnego zeby nie robic zbyt duzej wiochy a zeby to ladnie wygladalo. Widzialem fajny spojler, nakladki na progi - ale czy przez nie prog nie bedzie szybciej gnil przez zbieranie sie wody?

 

Z gory dzieki za pomoc.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

$423.00 cena za pare, troche sporawo, lepiej juz chyba wstawic lampy po lf

Edytowane przez DezMond
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przeszukalem troche forum, ale wyszukiwarka tutaj dziala malo trafnie i wyszukuje mi zupelnie inne wyniki niz te porzadane, wiec otwieram temat i chce sie dowiedziec czy jest mozliwosc wymiany lamp w n16 przed liftem na te lampy ktore sa po lifcie? Chodzi mi o przod. Ewentualnie czy sa jakies inne lampy niefabryczne typu angel eyes itp?

W ogole to macie moze jakies ciekawe tematy/linki czy ciekawe opcje zeby lekko stuningowac wyglad tej Almery? Chodzi mi o cos delikatnego zeby nie robic zbyt duzej wiochy a zeby to ladnie wygladalo. Widzialem fajny spojler, nakladki na progi - ale czy przez nie prog nie bedzie szybciej gnil przez zbieranie sie wody?

 

Z gory dzieki za pomoc.

 

Pzdr

Hej,

lampy z almerki po lifcie pasują do tej przed liftem, sam zmieniałem w swoim aucie. Musisz jedynie wyciąć przegródkę oddzielającą reflektor od kierunku w pasie przednim. ponieważ w almie po FL jest reflektor razem z kierunkiem. A i jeszcze jeden problem to wtyczki poniważ trzeba je przerabiać. Pozatym lampy wyglądają bosko tylko ei kupuj z plastikowymi środkami ponieważ się wypalają lepiej zainwestować troszkę więcej i zakupić z metalowymi gniazdami.

Co do tuningu to ja tego nei preferuję jedynie co zrobiłem to zmieniłem lampy i wrzuciłem ksenon phillipsa.

Pozdrawiam i udanego przerabiania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście jestem zawiedziony jakością świecenia lamp po fl które sobie zamontowałem.jest jednak gdzieś na forum temat o poprawie możliwości świecenia.kwestia wymiany chyba odbłyśnika ale nie jestem pewnien.drugą rzeczą jest to że te lampy potrzebują spryskiwaczy.najmniejszy nalot i znaczne pogorszenie widoczności zwłaszcza przy takiej pogodzie jak teraz.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Czy ktoś z was trafił na lampy w tym stylu do almery n16 2000r (przed fl).

Dodam, że istotny jest kolor na jaki świeci się pierścień.

post-26956-1283200810,0957_thumb.jpg

Edytowane przez Grzesio85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...