Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Uszkodzona wiązka w D40


Gość bruteforce

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bruteforce

Witam,

Odwiedzilem wczoraj wieczorem serwis z powodu bzikujacych kontrolek i predkosciomierza! Okazalo sie panowie ze w navarach jest pewien defekt i jest ciezko wykrywalny (przynajmniej mi tak powiedzial mechanik w serwisie) konkretnie po prewej stronie samochodu przy przednim kole ( tak jak na zdjeciu niej wiecej zaraz przy ramie) znajduje sie duza kostka ktora jest w ciulatym mijecu i jest do bani zabezpieczona. Dostaje sie do niej sol woada i inne badziewia... sprawdzcie sobie to jesli jestescie w stanie i sprawdzcie czy kostka w srodku jest zanieczyszczona. Jesli tak to nalezaloby sie zglosic do nissana na wymiane tej czesci. Calej wiazki nie wymieniaja( co prawda powinni ale koszt ponoc jest okolo 60 tys zl za cala wiązke) naprawiaja to ponoc tylko ale jesli sie tego nie naprawi to moga ponoc byc wieksze komplikacje potem z samochodem.

post-30219-1264004662,549_thumb.jpg

post-30219-1264004786,273_thumb.jpg

post-30219-1264004817,4919_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Odwiedzilem wczoraj wieczorem serwis z powodu bzikujacych kontrolek i predkosciomierza! Okazalo sie panowie ze w navarach jest pewien defekt i jest ciezko wykrywalny (przynajmniej mi tak powiedzial mechanik w serwisie) konkretnie po prewej stronie samochodu przy przednim kole ( tak jak na zdjeciu niej wiecej zaraz przy ramie) znajduje sie duza kostka ktora jest w ciulatym mijecu i jest do bani zabezpieczona. Dostaje sie do niej sol woada i inne badziewia... sprawdzcie sobie to jesli jestescie w stanie i sprawdzcie czy kostka w srodku jest zanieczyszczona. Jesli tak to nalezaloby sie zglosic do nissana na wymiane tej czesci. Calej wiazki nie wymieniaja( co prawda powinni ale koszt ponoc jest okolo 60 tys zl za cala wiązke) naprawiaja to ponoc tylko ale jesli sie tego nie naprawi to moga ponoc byc wieksze komplikacje potem z samochodem.

cena wiazki to 60 tys PLN ? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bruteforce

Ja sie na tym nie znam i tylko przekazuje to co powiedzial mi koles w serwisie. Tez mi sie wydaje ze przesadzil troszke ale jak to powiedzial " mniej wiecej" :P hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak macie z tymi kontrolkami. u mnie pala sie wszystkie od miesiaca ale napęd 4x4 mam, ABS rowniez. tak samo ESP. teoretycznie nic nie powinno funkcjonowac przy zapalonej kontrolce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie mimo mrugającej kontrolki poduszek powietrznych kurtyna wypaliła tak jak powinna :) Też myślałem, ze jak mruga kontrolka to nic z tego, ale przy uderzeniu poducha zadziałała bez zarzutu. Szkoda, że w ten sposób się o tym przekonałem ale i tak się cieszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...