Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

PODŁOKIETNIK


dominokd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czejść panowie.Chciałem kupić do swojego TINO podokietnik.Ale na allegro do tego modelu nic niema .Może ktoś kupowałdo swojego autka taką rzecz.Może pasuje od innego MODELU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość pawel1978wawa

Witam, tydzień temu zamontowałem podłokietnik właśnie taki sam jak z tych linków i prawdę mówiąc to jestem zawiedziony. W rzeczywistości te podłokietniki wyglądają gorzej niż na zdjęciach, po prostu typowa chińska tandeta. Nie można się normalnie o niego oprzec bo podstawka się wygina i mam wrażenie, że zaraz pęknie, a największa jego wada to że jest strasznie mało pojemny i nic poza kluczami np. od domu się w nim nie zmieści. Lepiej dopasowac jakiś solidny uniwersalny, będzie lepiej i taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość benio36

Witam, tydzień temu zamontowałem podłokietnik właśnie taki sam jak z tych linków i prawdę mówiąc to jestem zawiedziony. W rzeczywistości te podłokietniki wyglądają gorzej niż na zdjęciach, po prostu typowa chińska tandeta. Nie można się normalnie o niego oprzec bo podstawka się wygina i mam wrażenie, że zaraz pęknie, a największa jego wada to że jest strasznie mało pojemny i nic poza kluczami np. od domu się w nim nie zmieści. Lepiej dopasowac jakiś solidny uniwersalny, będzie lepiej i taniej.

 

 

Ja ponad 2 lata temu założyłem taki (oczywiście dobrałem kolorystycznie do tapicerki)

http://moto.allegro.pl/item1022276274_podlokietnik_mercedes_124_190_passat_astra_golf.html

i jestem z niego zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość benio36

Przynajmniej ten podłokietnik wygląda solidnie i ma metalowy stojak. Też taki powinienem kupic, została by stówka w kieszeni.

 

Jeśli chciałbyś zobaczyć jak to wygląda w praktyce po zamontowaniu to mogę zrobić parę fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawel1978wawa

Jeśli chciałbyś zobaczyć jak to wygląda w praktyce po zamontowaniu to mogę zrobić parę fotek.

 

Dobrze by było, ja dla porównania wstawię zdjęcia swojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość benio36

Nie przeszkadza trochę przy korzystaniu z ręcznego?

 

Można go regulować.Ja go zamontowałem do tunelu tak,że w każdej chwili (wykręcając 6 śrub-zajmuje mi to 5 min.)bez problemu można go cofnąć lub wysunąć do przodu,jest to kwestia ustawienia ,mało korzystam z ręcznego więc wolę mieć większą powierzchnie oparcia ręki,podłokietnik jest na tyle szeroki,że swobodnie opierają się dwie osoby.Może teraz i jest trochę ograniczony dostęp do dźwigni ręcznego ale i tak bez problemu go zaciągam-(kwestia przyzwyczajenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawel1978wawa

Ten uniwersalny podłokietnik wygląda o niebo lepiej niż ten dedykowany do Tino. Jak już pisałem jest mały i plastikowa podstawka tak się wygina, że strach się o niego oprzec. Co do ręcznego to trzeba się przyzwyczaic i operowac nim za podłokietnikiem od strony pasażera lub podnosic podłokietnik do góry gdyż w tym jest taka możliwośc. Reasumując to nie jest warty 170 zł i żałuję wyrzucenia pieniędzy w błoto. Fotki poniżej.

post-23292-1273758308,2613_thumb.jpg

post-23292-1273758317,5807_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość benio36

Ten uniwersalny podłokietnik wygląda o niebo lepiej niż ten dedykowany do Tino. Jak już pisałem jest mały i plastikowa podstawka tak się wygina, że strach się o niego oprzec. Co do ręcznego to trzeba się przyzwyczaic i operowac nim za podłokietnikiem od strony pasażera lub podnosic podłokietnik do góry gdyż w tym jest taka możliwośc. Reasumując to nie jest warty 170 zł i żałuję wyrzucenia pieniędzy w błoto. Fotki poniżej.

 

Faktycznie za rewelacyjny a co najważniejsze praktyczny to on raczej nie jest,ale z kąt miałeś wiedzieć jaki będzie efekt końcowy!Bardzo mało jest w sieci informacji o dopasowywaniu takich gadżetów do naszych traktorków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawel1978wawa

Faktycznie za rewelacyjny a co najważniejsze praktyczny to on raczej nie jest,ale z kąt miałeś wiedzieć jaki będzie efekt końcowy!Bardzo mało jest w sieci informacji o dopasowywaniu takich gadżetów do naszych traktorków.

Niestety takie jest ryzyko zakupu przez internet, zawsze na zdjęciach wygląda lepiej niż w rzeczywistości i po to właśnie jest to forum aby wymienia się uwagami na różne tematy, aby w przyszłości nie powielac błędów innych. Po co wydawac niepotrzebnie pieniądze, nie zawsze kupując przez internet wychodzi taniej.

Edytowane przez pawel1978wawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomecki34

Niestety takie jest ryzyko zakupu przez internet, zawsze na zdjęciach wygląda lepiej niż w rzeczywistości i po to właśnie jest to forum aby wymienia się uwagami na różne tematy, aby w przyszłości nie powielac błędów innych. Po co wydawac niepotrzebnie pieniądze, nie zawsze kupując przez internet wychodzi taniej.

 

 

Dokładnie masz rację ja też już się na tym przejechałem,Tino jest dyskryminowane.Ale trzeba z tym walczyć !!!!hehehehehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...