Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

filtr kabinowy nissam maxima A33 2001


Gość andsto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z kupnem filtra kabinowego, nissan maxima A33 rok. prod. 2001 silnik 2998 cm3, kupiłem filtr ksbinowy w sklepie internetowym pod ten modek i przyszedł podwójny, potem zamówiłem w sklepie i również przyszedł podwójny (tzn dwie części) a jak mój mechanik rozebrał okazało się że jest tam pojedyńczy filtr z tego co pamiętam to o rozmiarach 17 na 28 cm (w przybliżeniu). Czy możę ktoś mi pomóc i powiedzieć jaki typ kupić, katalogi w sklepach jakoś nie radzą sobie z tym problemem :) będę edzięczny za odpowiedź

 

pozdr. as

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powołując się na stronę : http://www.courtesyparts.com/cabin-microfilter-carbon-activated-2000-2003-maxima-p-227459.html to wszystko się zgadza, że jest podwójny ... tylko gdzie to zamontować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie części łączą metalowe spinki. Filtr jest za schowkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz jeden filtr tzn., że ktoś zrobił wcześniej fuszerkę i wstawił byle jaki filtr aby pasował. Mnie też tak uraczył pewien serwis, ale jak zacząłem robić dym to kupili oryginały i wstawili. Oryginały są montowane na 2 plastikowych ramkach, wymienia się tylko sam filtr oczywiście. Ale jak nie masz ramek to niestety nie ominie Cię kupno w ASO.

 

Ja ostatnio wymieniałem na węglowe:

http://allegro.pl/item964643386_weglowy_kabinowy_nissan_maxima_qx_2000_r.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym modelu były tylko podwójne filtry, zarówno w wersji europejskiej, jak i amerykańskiej. Tak mówią serwisy polskie i amerykańskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszytskim, mam rozumieć że są dwie ramki do tych filtrów i pewnie w ASO kosztują z 500 zł :)może ktoś wie gdzie mozna kupić taniej

 

jeszcze raz dzięki wszystkim maximowiczom i pozdr. as

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...