Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] wymiana wyświetlacza


jac-sar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poraz pierwszy na forum choć mam nissana od 2002 roku

Czy ktoś może wymieniał wyświetlacz w P12 z takiego monochromatycznego bursztynowego na kolorowy

myslę o zainstalowaniu kamery cofania i chciałbym się zorientować czy jest to wogóle możliwe

i jakie się wiążą z tym koszty samochód to Nissan Primera 1.8I z 2002r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wymieniałem w prawdzie wyświetlacza ale podpowiem Ci że możesz mieć z tym problemy. O ile sama kamera to raczej nie byłby duży problem o tyle mogą być problemy ze wskazaniami kontrolek. Wiem że bywały problemy w P12 z kolorowym wyświetlaczem gdy odłączało się oryginalne radio, to wszystko jest jakoś zespolone w jedną całość i bez siebie nie bardzo chyba chce pracować. Ale jak chcesz próbować to pierwsza rzecz to sprawdzenie wtyczek (ilości żył na taśmie), jeśli to się będzie zgadzać to jest szansa że zagada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapytam jeszcze inaczej czy istnieje możliwośc podpięcia do tego wyswietlacza (monochromatycznego bursztynowego)i do tego samochodu kamery cofania bo tak naprawdę to zależy mi na widoku z tyłu moja kobieta przesiadła się z tico i ma problemy z parkowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spamergt

A zapytam jeszcze inaczej czy istnieje możliwośc podpięcia do tego wyswietlacza (monochromatycznego bursztynowego)i do tego samochodu kamery cofania bo tak naprawdę to zależy mi na widoku z tyłu moja kobieta przesiadła się z tico i ma problemy z parkowaniem

 

 

osobiście mam kamere cofania i szczerze mówiąc to 10000% lepsze są czujniki cofania. zastanów się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie podłączysz kamery pod monochromatyczny wyświetlacz.

Najpewniejszym rozwiązaniem byłoby znalezienie rozbitej P12 na części i zakup całej konsoli (wyświetlacz, centralka, kamera, panel sterujący, kable itp.) Bo różnice między mono a kolor są również w guzikach na panelu, nie wiem czy to tak podłączysz :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się chyba poddam z tym wyświetlaczem pomyślałem o nawigacji z możliwością podpięcia kamerki ale szukałem miejsca na zamocowanie kamery nad tablicą rejestracyjną ale go nie znalazłem tak że zostają chyba tylko czujniki parkowania dzięki za wszelkie informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...