Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Paski klinowe w 2,2 dci


Gość benio36

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jak w temacie jakie są wymiary pasków klinowych w tino 2,2dci ,niestety nigdzie nie mogę znaleźć takich danych,morzę ktoś ma taką wiedze,będę wdzięczny za informacje.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajno mi na PW swego maila, bo mam tu coś na 2 strony, ale angielski jest mi ewidentnie obcy, więc nie za bardzo "żabię" o co biega", to Ci podeślę. No chyba, że któryś z kolegów napisze Ci tu "co i jak".

Pozdrawiam :)

 

Ps.

A może katalog cosik Ci pomoże?! Może po numerze katalogowym dotrzesz do wymiarów, a może wymiary nie będą Ci już potrzebne?! Zajrzyj tutaj (na przykładzie silnika 2.2 i 5-cio biegowej skrzyni): http://nissan4u.com/parts/almera_tino/el_v10m/2003_4/type_16/engine_mechanical/fan_and_compressor_and_power_steering_belt/illustration_1/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

Już to przerabiałem, więc było to tak

paski kupiłem z katalogu na alternator i klimę, ani jeden a ni drugi nie pasował były za krótkie, wymiana w sklepie na paski innej firmy , też zonk.Nie wiele myśląc zabrałem ze sobą do sklepu stare paski dobrałem na długość, i teraz mam paski dwóch różnych firm. Wszystko śmiga jak na razie w porządku. Ale najlepsza była mina przemądrzałego sprzedawcy który nie mógł uwierzyć do końca że paski mają inną długość niż te w katalogu. A stare paski zostawiłem sobie na miarę do następnej wymiany.

Więc dobra rada zdemontuj paski i weź je ze sobą do sklepu, zaoszczędzisz czas i nerwy

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wymiary katalogowe pasków które podaje Bodek05 nie pasują do 2,2 DCI,sprawdzałem w InterCarsie.Osobiście kupiłem w końcu w serwisie koszt KOOOOOSMICZNY,ale cóż nie miałem już nerwów do dalszej zabawy.A co do dopasowywania w/g starych pasków to tez nie bardzo bo moje były już rozciągnięte do granic możliwości,tak więc znowu zabawa w "kotka i myszkę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wymiary katalogowe pasków które podaje Bodek05 nie pasują do 2,2 DCI,sprawdzałem w InterCarsie.Osobiście kupiłem w końcu w serwisie koszt KOOOOOSMICZNY,ale cóż nie miałem już nerwów do dalszej zabawy.A co do dopasowywania w/g starych pasków to tez nie bardzo bo moje były już rozciągnięte do granic możliwości,tak więc znowu zabawa w "kotka i myszkę".

No moje paski nie były aż tak rozciągnięte , tylko spękane więc miałem więcej szczęścia.

Powiedz proszę jaki koszt jest w serwisie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W serwisie do klimy bodajże 95 a na alternator 120 zeta,Jeżeli dobrze pamiętam to wymiary pasków u boscha to klima-13x955,alternator13x985.

faktycznie ceny kosmiczne , ja o ile pamiętam zapłaciłem za komplet ok 65 zyli, na razie wszystko jest ok.

ale to jest śmieszne aby nie móc dokupić sobie pasków w sklepie po numerach katalogowych, jest to chyba przypadłość wszystkich Japończyków, kolega też miał problemy w suzuki vitarze z dobraniem pasków

dzięki za info z cenami serwisowymi.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość cezary uchański

Witam faktycznie z tymi paskami to są jaja. wymieniałem ostatnio oryginały miały takie nr. fabryczne 11720 AD200 na alternator i 21-17935-23 na klime. ja kupiłem w JAPAN CARS w ŁODZI musiałem ten od klimy wymieniać ( tam musi iść pasek 13*935) to są paski do tinek z silnikiem DI. dci(francuzy jak się nie mylę) mogą mieć inne. Ale pocieszę Was bo po akcji ze mną goście w tym sklepie już mogą pisać doktoraty na temat pasków.Ceny też przystępne i są zamienniki.Co ciekawe nawet nie piszczą po założeniu.rozmiary 13x975- alternator; 13x935-klima Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...