Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

pierwszy przegląd


listek9
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie. Upust dotyczyl dwoch autoryzowanych serwisow w Ciechanowie i Gdansku.

Podzwon po okolicznych ASO bo roznice cenowe bywaja spore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Upust dotyczyl dwoch autoryzowanych serwisow w Ciechanowie i Gdansku.

Podzwon po okolicznych ASO bo roznice cenowe bywaja spore.

To niestety za daleko, żeby skorzystać. Jesli chodzi o te różnice cenowe i podejście do klienta to zdążyłem już je poznać. Na pierwszy przegląd miałem zamiar jechać do J.M. Mazur Wałbrzych, ale z góry już mi powiedzieli, że zapłacę 800 zł, bez chęci podania co się na tą cenę składa. Nie wspominam nawet o tym, że nie dopuszczają materiałów klienta. Dbają o swoją renomę, podobno Chołowczyc kupił u nich furę i chyba dlatego popadli w samoekstazę. Ja natomiast robię w tyl zwrot i pojadę na Wrocław, tam ceny podobne, ale przynajmniej klienta inaczej traktują, nie robią problemów co do własnych materiałów (Wilanowska i Bielany). Dzieki za odpowiedź, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niestety za daleko, żeby skorzystać. Jesli chodzi o te różnice cenowe i podejście do klienta to zdążyłem już je poznać. Na pierwszy przegląd miałem zamiar jechać do J.M. Mazur Wałbrzych, ale z góry już mi powiedzieli, że zapłacę 800 zł, bez chęci podania co się na tą cenę składa. Nie wspominam nawet o tym, że nie dopuszczają materiałów klienta. Dbają o swoją renomę, podobno Chołowczyc kupił u nich furę i chyba dlatego popadli w samoekstazę. Ja natomiast robię w tyl zwrot i pojadę na Wrocław, tam ceny podobne, ale przynajmniej klienta inaczej traktują, nie robią problemów co do własnych materiałów (Wilanowska i Bielany). Dzieki za odpowiedź, pozdrawiam

 

Możesz też rozważyć IMPWAR w Rzeszotarach. Masz troszkę dalej, ale ostatnio byłem u nich dwa razy w ciągu kwartału na przeglądach z naszymi autami i chyba trochę im się odmieniło spojrzenie na Klienta. Szału nie ma, ale całkiem w porządku było. Bielany i Wrocław to też IMPWAR, ale ja osobiście nigdy nie lubiłem serwisować aut we Wrocławiu (niezależnie od reputacji zawsze się klient-jeleń trafi) i np. z Hondą jeździłem właśnie do Świdnicy.

W IMPWAR możesz sobie przywieźć swoje materiały. Ostatni przegląd QQ 1.6 po roku (pierwszy) - bez oleju: ok. 450 zł brutto (ale faktem jest że nic poza ww. olejem nie wymieniali, bo auto ma symboliczny przebieg).

Auto oddali "umyte" - piszę w " " bo w tej dziedzinie muszą się jeszcze sporo nauczyć :D

Edytowane przez Miralon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz też rozważyć IMPWAR w Rzeszotarach. Masz troszkę dalej, ale ostatnio byłem u nich dwa razy w ciągu kwartału na przeglądach z naszymi autami i chyba trochę im się odmieniło spojrzenie na Klienta. Szału nie ma, ale całkiem w porządku było. Bielany i Wrocław to też IMPWAR, ale ja osobiście nigdy nie lubiłem serwisować aut we Wrocławiu (niezależnie od reputacji zawsze się klient-jeleń trafi) i np. z Hondą jeździłem właśnie do Świdnicy.

W IMPWAR możesz sobie przywieźć swoje materiały. Ostatni przegląd QQ 1.6 po roku (pierwszy) - bez oleju: ok. 450 zł brutto (ale faktem jest że nic poza ww. olejem nie wymieniali, bo auto ma symboliczny przebieg).

Auto oddali "umyte" - piszę w " " bo w tej dziedzinie muszą się jeszcze sporo nauczyć :D

Rozważę i tę opcję . O  wrażeniu i kosztach pierwszego przeglądu poinformuję na forum, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nissan Polody Poznań

 /cut/

 

Razem z rabatem 1074,19

Auto opłukane, nieodkurzone czas trwania 4,5h

Nie polecam

 

Po serwisach 1go QQ w Poznaniu wróciłem do Przeźmierowa, jest lepiej a pierwszy przegląd 8 stów z "czyszczeniem" klimy. Aha i auto umyte porządnie, wcześniej stało prawie 3 tyg w hali garażowej (zakurzone) a juz wcześniej domagało się mycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jestem po pierwszym serwisie

w serwisie wydałem 431.84zł

w tym :

uszczelka fitra oleju - 6.05zł

filtr oleju - 42,26zł

przegląd okresowy - 383,53zł

 

sam kupiełem

olej shell helix 5w40 - 5l - 97zł

filtr powietrza - 56zł

 

klimatyzacja (filrt kabinowy + odgrzybianie (edixir) - 100zł (w serwisie klimy zaprzyjaźnionym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
 



 




Witam.


QQ 1,6 dci, program do doboru oleju Motul zasugerował mi olej SPECIFIC 0720 5W-30 , co sądzicie o tym wyborze?


Dla pewności, rozrząd się wymienia co 150kkm???





 



 



 


Edytowane przez siebyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam,

Jestem na świeżo po pierwszym przeglądzie auta (20/11), dane z FV(ceny brutto):

 

  • przegląd okresowy - 393,60PLN;
  • wymiana filtra kabinowego - 73,80PLN;
  • czyszczenie układu klimatyzacji, ozonowanie - 99,14PLN;
  • meteriały eksploatacyjne ? - 30,00PLN;
  • olej silnikowy - 317,40PLN;
  • filtr oleju - 48,56PLN;
  • wkładka przeciwpyłkowa - 150,18PLN;
  • podkładka - 4,00PLN
  • mycie +odkurzanie samochodu - gratis :)

Łącznie 1116,68PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ten dział. J11 zamiast J10 i zdeczka drogo wyszło .... :whistle:

"mycie +odkurzanie samochodu - gratis" no gdyby za taką kasę nie umyli to by była już totalna masakra 

 

U mnie wyszło tak:
1. przegląd okresowy - 309

2. filtr oleju PURFLUX L441- 40,50zł

3. filtr kabonowy PURFLUX AHC482 - 78,00zł
4. Olej Elf Evolution 900 SXR 5W-40 - 95 zł 
SUMA - 522,5 zł 
części kupiłem sam i przywiozłem do wymiany. 
Więcej po roku nie trzeba robić. 
 
To prawie połowa tego co u Ciebie biorąc pod uwagę że nie miałem czyszczenia klimy. 
Mycie i odkurzanie też miałem gratis ;)
Edytowane przez pawcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem na świeżo po pierwszym przeglądzie auta (20/11), dane z FV(ceny brutto):

 

  • przegląd okresowy - 393,60PLN;
  • wymiana filtra kabinowego - 73,80PLN;
  • czyszczenie układu klimatyzacji, ozonowanie - 99,14PLN;
  • meteriały eksploatacyjne ? - 30,00PLN;
  • olej silnikowy - 317,40PLN;
  • filtr oleju - 48,56PLN;
  • wkładka przeciwpyłkowa - 150,18PLN;
  • podkładka - 4,00PLN
  • mycie +odkurzanie samochodu - gratis :)

Łącznie 1116,68PLN

Jak zawieziesz swoje materiały eksploatacyjne, olej, filtry to wyjdzie połowa ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...