Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] lampy przednie i kierunkowskazy


Gość Archee

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

ostatnio pechowo się stało i moja Almerka zaliczyła stłuczkę. Muszę wymienić co nieco, m.in. lampy i kierunkowskazy (przód).

Do tej pory miałem jakieś kiepskie zamienniki, ale chciałbym jednak założyć lampy oryginalne.

Pytanie: po czym poznać czy lampy (i kierunkowskazy) są oryginale (nissana)? Będą miały gdzieś wytłoczoną nazwę nissan, czy może lampy robił dla nissana jakiś podwykonawca (jaki?).

 

Model to N16 przed liftingiem.

 

Z góry dzięki za pomoc

 

--

Archee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załóż sobie te po lifcie, musisz tylko w pasie przednim wyciąć przegrodę pomiędzy lampą a kierunkiem, gdybyś chciał mam idealną lampę (prawą) 150PLN

mam praktycznie wszystkie części do n16

tel. 500-032-000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

ostatnio pechowo się stało i moja Almerka zaliczyła stłuczkę. Muszę wymienić co nieco, m.in. lampy i kierunkowskazy (przód).

Do tej pory miałem jakieś kiepskie zamienniki, ale chciałbym jednak założyć lampy oryginalne.

Pytanie: po czym poznać czy lampy (i kierunkowskazy) są oryginale (nissana)? Będą miały gdzieś wytłoczoną nazwę nissan, czy może lampy robił dla nissana jakiś podwykonawca (jaki?).

 

Model to N16 przed liftingiem.

 

Z góry dzięki za pomoc

 

--

Archee

 

 

jest napis nissan na lampach i kierunkach. u mnie oryginały są firmy valeo, więc chyba ta firma robiła na pierwszy montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest napis nissan na lampach i kierunkach. u mnie oryginały są firmy valeo, więc chyba ta firma robiła na pierwszy montaż.

 

oooo...

super, bardzo wielkie dzięki :)

 

Pozdrawiam

 

--

Archee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...