Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Woda się leje do bagażnika


wiesio252

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pojawił mi się kolejny problem otóż odkryłem ze mam wodę w bagażniku w dolnej części pod kołem zapasowym a posiadam nissana almerę n16 i moje pytanie skąd ta woda się tam bierze lampa raczej mi nie leci pasem tylnym również może uszczelka która znajduje się pod tylną szyba jedyny sposób zdiagnozowania to lanie wodą po tylnej części samochodu?? Czy ma ktoś może pomysł jak dostaje się ta woda??Dziękuje za odpowiedzi Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat byl wiele razy. Powtorze moja opinie. Woda leje sie przez nieszczelnie zamocowane lampy tylne, ewentualnie Twoja N16ka miala dzwona w zad i rozszczelnily sie blachy. Mam to samo. Wystarczy zlokalizowac przeciek i uszczelnic. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie sam ostatnio zakładałem taki temat, w moim przypadku był double power - pęknięty wężyk od spryskiwacza tylnej szyby i rozszczelnione blachy, po lampie, co ciekawe nie ciekło :) Najlepszy test jeden do bagażnika a drugi leje z zewnątrz wodę, bardzo szybko znajdziesz gdzie cieknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam cieszę się za udzielone porady zrobiłem tak jak pisaliście i muszę stwierdzić że lałem wodą tył samochodu i co się okazało że po lampach nie cieknie sucho wszędzie ale zauważyłem jak leci sobie struga wody po tylnym pasie otóż blach się rozszczelniły dlaczego nie wiem dzwona jako takiego nie było ale poprzedni właściciel nadział się na hak holowniczy delikatnie co widoczne było na zderzaku uszczelniłem tam gdzie leciała woda silikonem tylko czy muszę na całej długości smarować silikonem jak leci w jednym punkcie???Dziękuje wszystkim za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...