Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] wgranie polskiego języka do komputera pokładowego


Gość Monka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zakupiłem Nissana P12 w Szwecji i chciałbym wgrać na komputer pokładowy polski język. Jest taka możliwość???

 

 

Szukaj sobie na forum masz temat o tym a nie od razu piszesz.

TUTAJ NP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

pochwal sie jaki silnik, jak wersja i jaka buda :)

 

 

Witam silnik podstawowy 1.8 karoseria Hatchback wersja P12 2006 r pozdrawiam

 

Szukaj sobie na forum masz temat o tym a nie od razu piszesz.

TUTAJ NP.

 

 

Ten wpis na forum jest trochę archiwalny aczkolwiek możliwe ze aktualny jako sprawa techniczna. Ja czytałam ten wpis i inne tez ale one są z przed wieków myślałam ze może w tej chwili są nowsze softy i wreszcie Polska jako duży klient została doceniona przez nissana. Stąd moje pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma softu z językiem Polskim,

zresztą nie przeszkadza mi to w niczym

Ok tobie może nie przeszkadzać ale nie każdy zna język angielski, niemiecki, hiszpański, holenderski, szwedzki, duński,norweski, i do tego techniczny . Chodzi o sam fakt że NISSAN potrafi wgrać taki język jak holenderski,szwedzki czy norweski gdzie we wszystkich tych krajach razem do kupy nie sprzedali tyle primerek co w Polsce i to jest problem olewanie klienta. Po za tym tym autem jeździ moja żona i niestety jest Polką do bólu a jej nie zmienię szybciej primerke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok tobie może nie przeszkadzać ale nie każdy zna język angielski, niemiecki, hiszpański, holenderski, szwedzki, duński,norweski, i do tego techniczny . Chodzi o sam fakt że NISSAN potrafi wgrać taki język jak holenderski,szwedzki czy norweski gdzie we wszystkich tych krajach razem do kupy nie sprzedali tyle primerek co w Polsce i to jest problem olewanie klienta. Po za tym tym autem jeździ moja żona i niestety jest Polką do bólu a jej nie zmienię szybciej primerke :D

 

co bym tobie doradził w takiej sytuacji ? hm .... jedynie trybunał w Strasburgu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co bym tobie doradził w takiej sytuacji ? hm .... jedynie trybunał w Strasburgu ;)

Zgadzam się z tobą, nie tylko nissan nas olewa ale wydaje mi się że wina leży jest po naszej stronie że jako duży rynek nie wymagamy pewnych rzeczy od producentów ciekaw jestem jaka była by sprzedaż w Niemczech primerek bez niemieckiego softa :D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...