Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144] Przepływomierz


Gość LordSet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wczoraj postanowiłem przeczyścić przywrócić moc autku. Miał problemy przy 2500-3000 obr. i generalnie braki w mocy. Wyczyściłem go ładnie spirytusem, spokojnie odparowało i dzisiaj rano zamontowałem dumny z powrotu mocy. Radość nie trwała długo, po odpaleniu silnika i naciśnięciu pedału gazy silnik zgasł:/ potem już nie bardzo chciał zapalić a jak się udało to zaraz gasł.

Jak mogę to naprawić?

 

Proszę o pomoc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michal17781

Witam,

Wczoraj postanowiłem przeczyścić przywrócić moc autku. Miał problemy przy 2500-3000 obr. i generalnie braki w mocy. Wyczyściłem go ładnie spirytusem, spokojnie odparowało i dzisiaj rano zamontowałem dumny z powrotu mocy. Radość nie trwała długo, po odpaleniu silnika i naciśnięciu pedału gazy silnik zgasł:/ potem już nie bardzo chciał zapalić a jak się udało to zaraz gasł.

Jak mogę to naprawić?

 

Proszę o pomoc :(

 

Nie spotkałem nikogo kto naprawi przepływke. chyna czeka cie kupno nowego.

Ja też kiedyś chciałem wyczyscic.I tak wyczysciłem, ze musiałem kupic nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie uszkodziłeś przepływomierz podczs czyszczenia. Spróbuj odpiąć wtyczkę przepływomierza i zobacz czy silnik będzie chodził. Jeśli to wina przepływomierza to po odłączeniu go silnik powinien chodzić i będziesz mógł jeździć tyle że będzie słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czyszczenia przepływek służą specjalne środki np produkt CRC AIR SENSOR. Wygląda na to, że została Ci tylko wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się ze komputer ma teraz inne nastawy i dlatego gaśnie

jestem podobnego zdania zalewa ci furę pomierz wartości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...