Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Różnice w drzwiach między 4d a 5d


bunio.11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam drodzy forumowicze, jestem posiadaczem P11 2.0 1998 sedan, poszukuje tylnych prawych drzwi i nie wiem czy do sedana będą pasowały drzwi od hatchback-a. Teoretycznie wyglądają tak samo, ale może jednak różnią się jakimś szczegółem? Jeśli ktoś jest zorientowany to bardzo proszę o pomoc, z góry wielkie dzięki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam drodzy forumowicze, jestem posiadaczem P11 2.0 1998 sedan, poszukuje tylnych prawych drzwi i nie wiem czy do sedana będą pasowały drzwi od hatchback-a. Teoretycznie wyglądają tak samo, ale może jednak różnią się jakimś szczegółem? Jeśli ktoś jest zorientowany to bardzo proszę o pomoc, z góry wielkie dzięki!!!

skoro zderzaki pasują do siebie to drzwi też spokojnie powinny pasować (kombi to inna bajka)... poczekaj na innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

a czym sie roznia drzwi z kombi od sedana? tak na szybko porownywalem i nie znalazlem roznic (patrzylem na parkingu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chyba też nie ma różnic. Ja do WP11.144 wstawiłem w tylne drzwi boczki i elektryczne mechanizmy podnoszenia szyb od hatchback'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...