Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nawigacja Nissan Murano


Gość ABM27
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich

Mam Nissana Murano w wersji amerykańskiej i potrzebuje mapy Europy i Polski.

Może ktoś zna temat i pomoże mi. B)

Proszę bardzo:

http://allegro.pl/renault-dvd-carminat-v31-1-2012-r-nowosc-i1758418074.html

Znając tą nazwę, możesz poszukać w sieci sam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja nie jestem pewien, czy to będzie pasowało do amerykańskiej nawigacji - raczej nie.

To raczej kwestia typu, powinno chodzić z Murano II (Z51).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam! Ja kupiłem Murano z Niemiec bez płytki nawigacji. Udało mi się kupić samą płytkę od gościa z allegro za 350zł chociaż chciał na początku 700zł. Płytka nowa, super zapakowana z aktualizacją na 2010r. Wszystko śmiga jak trzeba. Poszukajcie gościa z allego z Gdańska i do niego zadzwońcie. U mnie zszedł z ceny i to o połowę!

Edytowane przez Kwiat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patrol 260

Witam! Ja kupiłem Murano z Niemiec bez płytki nawigacji. Udało mi się kupić samą płytkę od gościa z allegro za 350zł chociaż chciał na początku 700zł. Płytka nowa, super zapakowana z aktualizacją na 2010r. Wszystko śmiga jak trzeba. Poszukajcie gościa z allego z Gdańska i do niego zadzwońcie. U mnie zszedł z ceny i to o połowę!

 

Temat jest o wersji amerykanskiej, tam nawigacja działa w innym systemie, i niestety pozostaje jedynie przełożenie całych bebechów z wersji europejskiej, mam to samo w maximie i zrezygnowałem,lepiej na to konto kupić wysokiej klasy urządzenie "doczepne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam! Ja kupiłem Murano z Niemiec bez płytki nawigacji. Udało mi się kupić samą płytkę od gościa z allegro za 350zł chociaż chciał na początku 700zł. Płytka nowa, super zapakowana z aktualizacją na 2010r. Wszystko śmiga jak trzeba. Poszukajcie gościa z allego z Gdańska i do niego zadzwońcie. U mnie zszedł z ceny i to o połowę!

 

 

 

Witam mam pytanie czy to mapa Polski czy Europy zachodniej,bo tą to mam a chciałbym na Polskę

nie wiem czy da się coś zrobić mam Murano 2005r navi wersja x.6.0

Edytowane przez waldas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość jony__81

WITAM MAM PROŻBE MAM NISSANA MURANO Z 2005 WERSJA EUROPEJSKA I SZUKAM PŁYTY DO NAWIGACJI ZNALAZŁEM I NAGRAŁEM RENAULT CARMINAT V 30.1 NAVCATION DVD 2012R I NIE CHODZI , MOŻE MI KTOS PODPOWIE JAKĄ WERSJE POSIADA TEN MODEL . ALBO ODSTĄPI POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Nie ma do Xanavi 6.0 mapy Polski i z tego co wiem nie bedzie. Ten sam system jest w Primerze P12, pytalem nawet przez strone Navteq ktory dostarcza mapy, odpowiedzieli mi ze mapy zamawia Nissan i oprocz aktualizacji nie ma mowy o rozszerzeniu map o kolejne kraje i nie bedzie bo to stary system i Nissan nie chce placic za lepszy material kartograficzny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Właśnie przed chwilą próbowałem zaktualizować system tą wersją z renówki i tak samo klapa. :(

Edytowane przez ArchBiP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wersji europejskiej Murano I działaja te same płyty jak w Renault.

Na chomiku jest dostepna mapa 2011-2012, poszukajcie pod hasłaem: CARMINAT NAVIGATION EUROPE V31, ta działa na 100%, czasami problemem sa wypalone płyty. Ja używałem Verbatim DVD DL.

 

Znalazłem też wersję na rok 2012-2013 "Carminat DVD v32" ale nie mam już możliwości sprawdzenia czy działa.

 

Trzeba pobrać wszystkie pliki "rar", złączyć w jeden obraz płyty, następnie utworzyć płytę DVD z obrazu (a nie nagrać plik na płytę). Jest gdzies na forum instrukcja jak to zrobić krok po kroku.

Edytowane przez bilro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a próbowa ktoś zmienić komputer na np. z rocznika 2006 które już powinny mieć zaistalowane oprogramowanie w wersji x7,

czy wystarczy zwykła zamiana modułu, czy są z tym jakieś problemy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość bosniak_sg

Jezeli ktoś ma amerykana to nie można przeszczepić zestawu, albo np. samego radyjka z wersji EU, kosztuje na allegro coś koło 5 stówek i próbowac to odpalić? Ostatecznie przełożyc cały komplet na allegro do 1000 zł i cieszyć sie navi a nie doczepiać jakiś dziwadeł na szybe?

Ja gdy kupie sobie bliżej wiosny Murano z premedytacją wesję US to w ogóle wsadze coś takiego:

pełno jest takich filmików na YT http://www.youtube.com/watch?v=02p5BWVzjBQ z przekładaniem całego panelu, wystarczy potem wsadzić jakiegoś np. pionner Avic i mamy wszystko. Sprzet audio z górnej pólki z DVD,dvix, navi IGo, Bluetooth, itp itd i nie tracimy żadnej funkcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy po modelu i nr serii można sprawdzić komputer nawigacji czy ma oprogramowanie w wersji x6 czy x7

np model THB-3210TE seria 50102937

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Mam pytanie, posiadam nawigację x6 w Murano i chce zmienić na x7. Mam kogoś kto sprzedaje cały zestaw x7. Muszę brac wszystko(wyswietlacz, panel z guzikami itp), czy mogę wymienic tylko komputerek i wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...